Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Witam!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie! Mam na imię Szymon, rocznik 92, wzrost 171 cm, waga 75 kg. Przeglądam wasze forum już od kilku tygodni, wyciągnąłem z niego masę cennych informacji. Kalisteniką zainteresowałem się w marcu tego roku, od małego byłem aktywny fizycznie, grałem w większość gier drużynowych, po skończeniu szkoły średniej zacząłem biegać, bo miałem spory balast do zrzucenia. W międzyczasie wzmacniałem swoje ciało poprzez wykonywaniu różnych ćwiczeń ogólnorozwojowych, trenowałem też freestyle football. W tym roku męczyła mnie kontuzja rozcięgna podeszwowego, więc przerzuciłem się na rower szosowy. Dzięki waszemu forum zacząłem ćwiczyć pozycje statyczne(podstawy: poziomka, hollow body, planki). W moim małym zaciszu posiadam drążek do podciągania, poręcze równoległe i własnej roboty drabinkę gimnastyczną i mocowania na kółka gimnastyczne, które mam zamiar kupić na początku następnego miesiąca. Staram się pogłębiać swoją wiedzę na temat treningu z masą własnego ciała, poprawiać swoje osiągi i omijać kontuzje szerokim łukiem.

Pozdrawiam

SiMO
Witamy na forum i życzymy progressu Smile.
Osobiście chętnie bym zobaczył zdjęcie tej drabinki własnej roboty Smile.
Pstryknę jutro kilka fotek.
Witaj na forum Smile Z tego co piszesz wynika, że zaplecze sprzętowe masz bardzo fajne. Oby tylko motywacji Ci nie brakło Wink
Dziękuję za miłe powitanie. Dzięki wam na pewno nie braknie mi motywacji. Poniżej link do mojego google drive z paczką zdjęć.

domowe przyrządy
Cześć
fajna piwniczka, ale nie masz za szeroko tych poręczy? czy to drabinka jest taka wąska?
Poręcze mam na 70 cm. Mam dodatkową dokładaną poręcz w kształcie litery "_U_" z zaczepami na poręczach i drabince, wtedy mam 55 cm, a drabinka jest na 60 cm szerokości i 200 cm wysokości.
Witaj na forum!