Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kolejni - znane forum na sprzedaż. Kto chętny?
#51

Dokładnie.
#52

(2014-03-17, 13:54)Seth napisał(a):  Moim zdaniem forum było fajne do zmiany szaty graficznej - wtedy zaczęło stopniowo się psuć.

Dlatego my nie zmieniamy Smile
#53

To tez prawda, poprzednio bylo na tym silniku co tutaj. To nowe przeladowane jest wodotryskami i pewnie dlatego wolniejsze. Pisanie tam to byla mordega
#54

W zasadzie wiesz, zmiany i rozwój są potrzebne, ale trzeba umieć to wprowadzać.
Na KP to było tak, że jednego dnia jest ładnie i pięknie po staremu, a potem nagle wielkie BUM! i nagle nie wiadomo gdzie podstawowych opcji szukać - wszystko wywrócone do góry nogami. A zmiany należy wprowadzać inteligentnie. Wink
#55

Jestem fanem zmian ale muszą być robione z głową. Tymczasem tam zamieniono idealnie działający silnik na taki, który dawał nowe możliwości ale niestety wiele z tych możliwości było niewykorzystanych a nawet nieaktywnych, ze względu na zakup wersji ekonomicznej. Tak więc poświęcono szybkość i sprawność działania kosztem ... niczego. Na dodatek zmieniono adresy wszystkich wątków, dzięki czemu dobrze wypozycjonowane forum zaczęło być pozycjonowane od nowa, bo roboty googla traktowały przeniesione posty jako zupełnie nowe a stare zanikły. totalnie bez sensu Sad
#56

Sypać to się zaczęło kiedy się chłopcy nie dogadaliście - prowadzący forum z właścicielem i tyle. Gdyby nie to forum by działało fest.
#57

z tego co słyszałem jak były prowadzone rozmowy to niestety ale do biznesów trzeba dorosnąć
#58

(2014-03-19, 12:15)Bar-Man napisał(a):  Sypać to się zaczęło kiedy się chłopcy nie dogadaliście - prowadzący forum z właścicielem i tyle. Gdyby nie to forum by działało fest.

Nie dogadaliśmy się, bo właściciel wprowadzał rewolucyjne zmiany bez konsultacji z kimkolwiek i nie akceptował niczego co nie było jego pomysłem. A sam niestety nie był aktywny sportowo i jego pomysły były raczej nietrafione.
#59

(2014-03-18, 11:46)zahir napisał(a):  Jestem fanem zmian ale muszą być robione z głową. Tymczasem tam zamieniono idealnie działający silnik na taki, który dawał nowe możliwości ale niestety wiele z tych możliwości było niewykorzystanych a nawet nieaktywnych, ze względu na zakup wersji ekonomicznej. Tak więc poświęcono szybkość i sprawność działania kosztem ... niczego. Na dodatek zmieniono adresy wszystkich wątków, dzięki czemu dobrze wypozycjonowane forum zaczęło być pozycjonowane od nowa, bo roboty googla traktowały przeniesione posty jako zupełnie nowe a stare zanikły. totalnie bez sensu Sad


O to to. Pamietam jak odpalilem pierwszy raz w pracy. Malo nerwicy nie dostalem, tak to sie slimaczylo. Od tamtej pory przstalem zagladac. Szkoda, szkoda. Wiadomo co dalej?
#60

Nareszcie jest dobra wiadomość. Napisał do mnie Szymon znany na kali jako Sensej - administrator. Wykupił forum, poprzednich właścicieli nie było stać na zapłacenie 60zł za domenę Big Grin Szymon chce reaktywować to forum i jest bardzo otwarty na współpracę z nami Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości