Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trening w Gdańsku
#1

Pojutrze jestem służbowo w Gdańsku. Może koleżanki i koledzy z tego pięknego miasta mają ochotę na wspólny trening?
#2

Zapraszam wiec na 8:00 na Kowale Smile
#3

Rano? Czy wieczorem nie było by więcej chętnych? Ktoś jeszcze ma ochotę?
#4

(2014-02-17, 23:12)mlody1410 napisał(a):  Zapraszam wiec na 8:00 na Kowale Smile

To teraz Gdańsk ćwiczy na Kowalach,gdzie?
#5

generalnie to gdzie sie da, w sobote udalo sie nawet pierwszy trening na zewnatrz przeprowadzic w zacnym 3 osobowym skaldzie,
kilka sprzetow do cwiczene w salonie tez stoi wiec chalupniczo cos sie dzieje,
zahir ja dzisaj wieczorem bede dokladnie wiedzial jak mam czas w srode
na ta chwile wyglada ze tylko do poludnia moge pozniej uciekam do pracy,
#6

proponuję 3 lokalizacje do wyboru:
1. tam gdzie poprzednio Smile czyli wrzeszcz/zaspa skrzyżowanie Legionów i Kościuszki - mamy tam dobre miejsce pod kółka i/lub linę (jak ktoś ma linę), średniej wysokości drążek i dość niskie poręcze ale od biedy da się pomachać + drabinka/krata do wspinania
2. Movement Park w śródmieściu - trochę poplątanych rurek w tym poręcze ale dość wysokie, drążki o różnych wysokościach (max ok 270cm), pod kółka od biedy się nada, ale możliwości będą bardziej ograniczone
3. Stogi - rejon Duda, Infinity i Seby Wink Do dyspozycji poręcze, drążek, drabinka o ile dobrze pamiętam

Wstępnie ugadane na jutro ok godz 18

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#7

eh
niestety ja nie zawitam
moje szefostow skutecznie pokrzyzowalo moje plany
a szkoda szkoda
#8

Miłego treninguSmile
#9

Ja się dostosuje. Wy znacie najlepiej te miejscówki, więc się wypowiedzcieSmile Dudo, Infinity, Seba, będziecie?
#10

może w takim razie movement park http://goo.gl/maps/ICTj0

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości