Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trening w Gdańsku
#21

(2014-02-23, 22:55)rafal napisał(a):  
(2014-02-23, 22:05)Adam.Kalman napisał(a):  Jeżeli sa rowerzyści tutaj to również jest opcja, pogoda coraz lepsza i można śmigać

Mowie o Gdańsku oczywiście

żeby dojechać na placyk chyba Tongue

Jeżeli placyk jest za 12 km i w drodze jest i park Oruński i Ujeścisko i Zakoniczyn-to bardzo błądziłam:Big Grin
#22

Nie, mowie o normalnych trasach, 40-50 km, żeby każdy był zadowolony Smile
#23

(2014-02-23, 23:31)Adam.Kalman napisał(a):  Nie, mowie o normalnych trasach, 40-50 km, żeby każdy był zadowolony Smile

Adam,takie trasy robiłam przed kontuzją,dzisiaj to była rozgrzewka:Tongue
#24

(2014-02-23, 23:31)Adam.Kalman napisał(a):  Nie, mowie o normalnych trasach, 40-50 km, żeby każdy był zadowolony Smile

no to w lasy oliwskie na 5h bo tak po ścieżkach rowerowych to nudaSmile
no ale tam to na pewno jeszcze zbyt mokro
fajne wyprawy (i szlaki) opisuje Grupa Rowerowa Trójmiasto na portalu trójmiasto.pl - zdaje się, że ich autorem jest starszy syn Kochanowicza Smile

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#25

(2014-02-23, 23:39)rafal napisał(a):  
(2014-02-23, 23:31)Adam.Kalman napisał(a):  Nie, mowie o normalnych trasach, 40-50 km, żeby każdy był zadowolony Smile

no to w lasy oliwskie na 5h bo tak po ścieżkach rowerowych to nudaSmile
no ale tam to na pewno jeszcze zbyt mokro
fajne wyprawy (i szlaki) opisuje Grupa Rowerowa Trójmiasto na portalu trójmiasto.pl - zdaje się, że ich autorem jest starszy syn Kochanowicza Smile
Ale oni zatrzymują się na trasach,więc ciekawie ,ale wolno,lasy oliwskie,sopockie i otomińsko-sulmińskie zjeźdżone,fajne trasy są też wokół Straszyna
#26

Może być bez zatrzymywania, 200 km i nocowanie w lesie ale to ja będzie lato, połączone z pływaniem na 2km, ale póki co to trzeba się rozruszać po zimie i trochę pojeździć, poznać ekipę na wakacje...
#27

(2014-02-24, 00:22)Adam.Kalman napisał(a):  Może być bez zatrzymywania, 200 km i nocowanie w lesie ale to ja będzie lato, połączone z pływaniem na 2km, ale póki co to trzeba się rozruszać po zimie i trochę pojeździć, poznać ekipę na wakacje...

Musisz mieć dużo czasu,Ja ze względu na pracę muszę wybierać krótsze trasySad
#28

czasu nie mam ale raz na jakis czas 'lato' można sie zorganizować Smile
#29

200km, ladnie. To ja musialbym dojechac z Przywidza i dodatkowe 40 juz jest hehe Smile
#30

(2014-02-24, 01:19)Adam.Kalman napisał(a):  czasu nie mam ale raz na jakis czas 'lato' można sie zorganizować Smile

No niby tak, a na marginesie to 30 km to w tamtym roku mój 8 letni syn połknął po rozlewiska w okolicy Pruszcz- Sobieszewo, więc rośnie z niego niezły zawodnik Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości