Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trening na kółkach + uzupełniający..
#11

Otóż to. Po treningu na kółkach ciężko mi zjeść posiłek, bo bolą mnie żwacze żuchwy od zaciskania szczęk.Napina się wszystko, nawrt zwieracz odbytuBig Grin
#12

Czyli mordercze techniki wysokiego napiecia masz opanowane w stopniu mistrzowskim Big Grin
#13

Ok, kółka zamontowane i od listopada ruszam Smile
Jeszcze pod koniec miesiąca zedytuje nieco mój plan i dam pod ocenę.
Pozdro !

Co myślicie o wykonywaniu takich ćwiczeń przygotowujących do wagi przodem ?
http://www.youtube.com/watch?v=ysqkaCxv2bI

Dla mnie to jest bardziej łatwiejsze, niż od razu w 2 tygodniu przejście ze zwisu przerzutnego do wagi...
Jakbym się wzmocnił ćwiczeniami jak na tym filmiku to bym dodawał progresję front levera od Was z forum.
#14

Bardzo bym prosił o udzielenie się jak najwięcej osób, które prowadzą trening na kółkach odnośnie tego filmiku.
Typek tu pokazał bardzo dużo ćwiczeń do ogólnego wzmocnienia ciała i teraz chciałbym abyście pomogli mi wybrać zestaw ćwiczeń ukazanych z tego filmiku na pierwsze 8-10 tygodni ćwiczeń, a nastepnie bym wprowadził trudniejsze ćwiczenia.
Jeszcze takie pytanie: Jeśli chodzi o kółka to ile powtórzeń jest optymalnych do łapania przede wszystkim siły ? I czy +1 seria co tydzień sprawdzała by się w treningu budującym siłę ?
Jeżeli macie jakieś fajne ćwiczenia podstawowe, które fajnie wprowadzają do kółek, to bardzo bym prosił o omówienie ich (najlepiej jakiś filmik).

Z góry dzięki Smile

[MOD]Wrzucaj filmiki za pomocą "telewizorka" żeby można było je od razu oglądać na forum.[/MOD]
#15

Ogólnie tutorial kiepski. Podciąganie na kółkach polecam od razu w pozycji hollow body i głębokim chwycie. Pokazane pompki są tragiczne, zwis tyłem nie dociągnięty do końca. Obejrzyj tutorial Mrówka z podstaw na kółkach. Postaramy się nagrać kolejne części.
#16

Pompki jakie polecasz ?
Powiedzcie mi z ilu ćwiczeń mniej więcej składa się trening na kółkach dla początkujących, bo nie wiem z ilu ćwiczeń ułożyć, aby nie przeładować ?
#17

Wszystko o pompkach znajdziesz w tutorialu Mrówka. Jest kilka skal trudności w zależności od obrócenia kółek. Co do ilości ćwiczeń to w dużej mierze zależy to od Twojego programu. Jeśli ćwiczysz trzy razy w tygodniu możesz sobie pozwolić na dużą intensywność, jeżeli częściej, to trochę ją zmniejsz.
#18

A odnośnie treningu jakbym ćwiczył 3 razy w tygodniu, to co trening stosować inne ćwiczenia, czyli plan A,B,C, czy na razie ciągnąć ten sam plan co trening zwiększając serię lub powtórzenia ?
#19

(2013-10-16, 23:05)zahir napisał(a):  Wszystko o pompkach znajdziesz w tutorialu Mrówka. Jest kilka skal trudności w zależności od obrócenia kółek. Co do ilości ćwiczeń to w dużej mierze zależy to od Twojego programu. Jeśli ćwiczysz trzy razy w tygodniu możesz sobie pozwolić na dużą intensywność, jeżeli częściej, to trochę ją zmniejsz.

Mozesz dac link do tego tutka? Tyle tutaj dzialow, ze ciezko sie polapac co gdzie jest
#20

Jugger, bardzo proszę: http://gimnastycy.pl/forum/watek-cwiczen...stawy-cz-1

Frantic, trzy razy w tygodniu rób to samo. Generalnie pozycje statyczne jakie na początek proponuje Sommer, rozwijają całe ciało i można je ćwiczyć do 4 razy w tygodniu. Więcej informacji masz w wątku o pozycjach statycznych.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości