Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

strona główna
#1

Ponieważ ambitne forum powinno mieć mocną stronę główną, postanowiliśmy solidnie nad nią popracować. Zostałem nominowany jako osoba odpowiedzialna za ten projekt.

Moja wizja strony głównej jest taka, że powinny się tam znajdować treści promujące gimnastykę nastawione na odbiorców nie mających dużego doświadczenia w tej dziedzinie. Po "twardą wiedzę" odsyłalibyśmy ich na forum.

Poza materiałami promującymi naszą ukochaną dyscyplinę było by tam miejsce na relacje z organizowanych przez nas seminariów i eventów, zawodów i wydarzeń ze świata gimnastyki, nowości z dziedziny sprzętu gimnastycznego, wywiady z naszymi użytkownikami i osobami ze świata gimnastyki, zarówno wyczynowej, jak i amatorskiej.

Jestem ciekawy Waszej opinii na ten temat i otwarty na wszelkie sugestie. Jeśli ktoś chciałby mi pomóc w prowadzeniu tej strony, zwłaszcza w zakresie "pisarskim" zapraszam do korespondencji na privSmile

Pozdrawiam i czekam na odzewSmile
#2

Jezeli jest chec i czas (bo to chyba najwiekszy problem jak ktos ma prace i rodzine) to czemu nie. Trzeba miec jednak jasno sklarowana wizje i byc konsekwentnym, bo z wlasnych obserwacji wiem, ze po paromiesiecznym okresie rozpedu i euforii strony glowne staja sie czesto muzealnymi, mocno zdezaktualizowanymi wytrynami, ot chocby widac bylo na KP. Dzisiaj czesto facebook zastepuje ludziom takie strony, zwlaszcza, ze dzisiaj takie czasy, ze kazdy ma swoje trzy grosze do dodania i chce koniecznie cos skomentowac. Za to fora same, bez przybudowki maja sie znakomicie, sam znam pare takich portali, gdzie strona glowna "Zdechla" i jest nieatualizowana od dawna ale forum zyje swoim zyciem a wiele osob nawet nie wie, ze forum ma strone glowna Big Grin

Tak, ze warto sie zastanowic czy to pomoze czy popsuje temat. Dzisiaj mamy spoleczenstwo ukierunkowane na komunikacje w obie strony.
#3

Moim zdaniem fb ma zupełnie inne zadanie. Przede wszystkim informacyjne i propagujące krótkie treści (filmik, zdjęcia itp.) Jego zadaniem jest również promowanie forum i jego strony głównej. Tak na marginesie założyliśmy ostatnio fanpage gimnastycy.pl, który też chcemy wypromować, więc zachęcam do polubieniaSmile

Co do samej strony głównej, to myślę, że dam radę. Wystarczy, że coś nowego będzie się pojawiało z częstotliwością raz w tygodniu. Liczę też na Waszą pomoc i podsuwanie pomysłówSmile
#4

Na forum pojawiają się artykuły czemu nie miałby pojawiać się jednocześnie na stronie głównej? Nie będzie tu dodatkowe dublowania treści, bo przecież wiadomo, że jak się pojawi info na głównej o seminarium, to na forum na pewno też i będzie dyskusja.

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#5

Jest taki portal Super Sylwetka, gdzie komentowanie artow od razu przerzuca na forum jako forme ich dyskusji. To tez moze byc dobry sposob, zeby sciagac ludzi na forum.
#6

Dzięki za fanne pomysły. Co do przerzucania dyskusji na forum, to muszę się zorientować w możliwościach technicznych.
#7

Muszą być cycki na głównej Smile
#8

(2013-09-19, 15:01)wino napisał(a):  Muszą być cycki na głównej Smile

Pokażesz swoje? Big Grin
#9

Zawsze można na główną wrzucić okrojoną treść a na forum resztę artykułu, tak samo zdjęcia z wydarzeń itp ^^.
Informacje odnośnie treningów, kontakt, galerie, ciekawe linki. Wszystko co umknie w FB spamie Smile
#10

Chciałbym wrzucić na stronę główną kilka zdjęć naszych użytkowników. To wy tworzycie naszą społeczność i chciałbym by było to widoczneSmile Dlatego bardzo proszę o przesyłanie na mój adres mailowy: josman@windykator-osh.pl zdjęć z Waszych treningów. Najciekawsze z nich zostaną opublikowane zarówno na stronie głównej, jak i fanpageSmile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości