Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4,2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ćwiczenia statyczne
#61

Oj Rafał, dałeś czadu. Nickolay jest Ukraińcem, więc nie sugeruj mu, że rosyjski jest jego rodzinnym językiem, bo w obecnej sytuacji politycznej możesz narazić się na agresje Smile
#62

(2014-04-05, 11:50)zahir napisał(a):  Oj Rafał, dałeś czadu. Nickolay jest Ukraińcem, więc nie sugeruj mu, że rosyjski jest jego rodzinnym językiem, bo w obecnej sytuacji politycznej możesz narazić się na agresje Smile

w google translator wybrałem język ukraiński więc to chyba google się naraża na agresję Smile

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#63

No racja Rafał, jak się bardzo mocno przyjrzeć, to nawet ze dwa razy ukraińskie litery tam się pojawiłyBig Grin Kiepski ten tłumaczSad
#64

Dzień dobry! Na Ukrainie spokojnie mówimy w językach ukraińskim i rosyjskim. Proszę mi powiedzieć, w jakim języku będzie łatwiej komunikować się. Rozumiem, że sport nie są bardzo dobre warunki Tłumacz online. Z szacunkiem!
#65

Myśle ze chyba najłatwiej będzie komunikować sie niestety po angielsku.
Translator Google jest nastawiony głownie na ten język, Pozatym wiele osób nie potrzebuje translatora i bedzie łatwiejsze uniknięcie błędów komunikacyjnych. Myśle ze z czasem rownież nam bedzie łatwiej zrozumieć Ciebie jak i Tobie nas. Smile
Sport to język uniwersalny
Pozdro
#66

Let's start in English. I want to start a dialogue with the results I got with isometric exercise 15 minutes a day, that we understand the conversation. When I started to perform isometric exercises itself in expecting such results, but time began to notice that appears unbelievable strength, the result you see in the photo.


Załączone pliki Obrazki
                   
#67

Interesting to know the opinion of the participants in the Forum who is isometric exercises and what results you have achieved.
#68

Please send film with Your trainer and describe exercises and progresions on this machine.
#69

Fajnie by było gdyby ktoś wstawił progresję i ćwiczenia do "planchy" Smile
Rozumiem to tak :
Tydzień 1: Wskocz do wagi, przytrzymaj
Chodzi o co ? Jak mam do niej "wskoczyć" jeśli nie potrafię jej utrzymać ? Potrzebny jest partner ? Jakieś podpórki ? Big Grin
Druga sprawa , rozciągam i ćwiczę nadgarstki mimo to przy trzymaniu pozycji do planchy (przeniesienie ciała do przodu na wyprostowanych rękach) strasznie mnie boli gry ręce trzymam palcami do przodu , na boki jest lepiej , ale nie wiem jak ustawić łokcie . Skręcić je by były proste , czy tak by strona wewnętrzna (biceps) była skierowana do przodu ?
#70

Masz filmik, na którym jest to pokazane wszystko po kolei Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości