Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kółka - gdzie zamocować?
#1

Witam,

jestem nowy na forum, więc przy okazji witam wszystkich. I od razu mam pytanie. Mam do wyboru dwie lokalizacje zawieszenia kółek w swoim mieszkaniu - korytarz i pokój. Wolałbym w korytarzu - ale nie wiem właśnie, czy nie jest on za wąski. Gdy rozłożę ręce w bok, to czubkami palców dosięgam do ścian bocznych.

Czy taki wąski korytarz będzie ograniczał mi zbiór technik, które będę mógł wykonywać?

Pokój nie ma takich ograniczeń - choć wolałbym jego sufit zostawić nienaruszony. Jednak jeśli odradzicie korytarz, zdecyduję się na pokój. Pokój z Wami. Wink
#2

Myślę ,że pokój ponieważ większość wprawek np. pod rozpięcie zaczyna się od zwyczajnych pompek na szerokim rozstawie rąk dodatkowo łatwiej będzie wykonywać elementy dynamiczne takie jak wspieranie wychwytem itp.
#3

A nie można w korytarzu wzdłuż?
#4

Dzięki, Panowie, za odpowiedzi.

W korytarzu miałem na myśli właśnie wzdłuż - jest to taka wąska "kiszka". Ja też się skłaniam do pokoju, niestety, ze względu na elementy dynamiczne.

Pozdrawiam.
#5

Ja zamocowałem w salonie kółeczka Smile Mam najwięcej miejsca Smile na różne wymyki. Można zamontować np taki uchwyt
http://www.fotosik.pl/zdjecie/c67c758c41788b78


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości