Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pompki w staniu na rękach - progresja.
#11

Dlaczego nigdy nie dojdziesz do poziomu gimnastyka w staniu na rękach lub HSPU? To jest osiągalne prawie dla każdego, a z tego co widzę dla Ciebie na pewno.

Jak coś robić to porządnie Wink

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#12

Nagrałem kolejny w którym staram się zrobić w miarę prostej linii : https://www.youtube.com/watch?v=vdfNWSOF...e=youtu.be
Zapomniałem obciągnąć palców, no i te biodra coś nie są proste.
#13

no jest już nieco lepiej Wink
usztywnij sylwetkę (zepnij wszystkie mięśnie), obciągaj paluchy (to pomaga się usztywnić), nie łam się w biodrach i będzie dobrze.
podtrzymuję moje poprzednie rady dotyczące zwiększenia ilości. To się nie stanie z dnia na dzień więc uzbrój się w cierpliwość.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#14

Może i mi ktoś pomoże w tym temacie. Otóż pompki potrafię zrobić ale tylko głową do poziomu podłogi. Za cholerę nie mogę pogłębić ruchu. Próbowałem różne metody, powtórzenia negatywne bez i z obciążeniem na poręczach, prostsze warianty tego ćwiczenia. Skutek jest taki, że od prostszych wariantów tracę siłę a od po negatywach stoję w miejscu z siłą. Sylwetki rzecz jasna katowane i ćwiczenie wykonuję będąc prosty jak świeca. Moim celem jest dojście do chociażby jednego pełnego głębokiego powtórzenia : )
#15

Może z pomocą kogoś?Smile Zejdziesz powoli poniżej poziomu a ktoś pomoże w drugą stronę..
#16

nogi na krzesło i próbuj pike push-ups ups. Jak dopracujesz ruch, przejdź do pompek.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości