Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Koła na grzybku :)
#1

#2

Brawo Big Grin
#3

Brawo Smile
#4

Ładnie Mrówa, jeszcze trochę i będzie 13 w 10 sek Smile
#5

Jak na taką technikę 10 w 10s Big Grin
Teraz widzę jak bardzo brakuje wyjścia w przedniej i tylnej części koła biodrami. Trochę jeszcze klatka zapadnięta ale pewnie będzie to winna "braku wypuszczenia bioder" Smile.
#6

Mrówa, człowiek renesansu. Sam wrzucił film, sam ocenił Big Grin
#7

"W tym wątku można umieszczać filmy z nagraniem swoich ćwiczeń z prośbą o wskazówki profesjonalnych instruktorów gimnastyki."

Nikt nie chciał to sam musiałem Big Grin
#8

zostałem wywołany Big Grin ? Cecha gimnastyczna do poprawy, przez dresy nie widać czy masz złączone nogi, w każdym wejściu w nowe koło wydaje mi się, że rozłączasz nogi. Załamane koło w przednim wychyleniu, ale temat wątpliwy ciągle o tym dyskutujemy na Legii. Kwestia predyspozycji indywidualnych, jedni wypuszczą koło prawie że do podporu tyłem, drudzy kręcą tuż przy koniu mając opadnięty podpór. A i tak w ocenie sędziowskiej najbardziej sprawdza się nogi i stopy czy się nie uginają oraz podpór. Istotne jest to byleby nogi nie dotykały konia. Za stopy ciąłbym punkty równo Tongue

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#9

Myślę ,że tutaj wyczyszczenie cechy to najmniejszy problem Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości