Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Waga Tyłem
#1

Cześć. Wrzucę coś mojego Smile kilka błędów do poprawienia ale to dopiero początki wagi tyłem.


#2

Nie zadzieraj głowy, staraj się patrzeć na własne stopy. Jak opanujesz ruch możesz spokojnie patrzeć przed siebie Smile.

Dodaj sylwetki dla wzmocnienia tułowia.
Wprowadź system przytrzymań z wątku "ćwiczenia statyczne"

+ rep za wagę Smile.
#3

wykręć chwyt do podchwytu jeszcze

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#4

Dzięki za rady Smile muszę tyrać sylwetki bo mam z tym jeszcze problem.
#5

zmień chwyt i pozbądź się banana

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#6

No z tym bananem to bym nie przesadzał, nie jest taki duży, wystarczy trochę dopracować Wink
#7

(2015-01-22, 17:29)zahir napisał(a):  No z tym bananem to bym nie przesadzał, nie jest taki duży, wystarczy trochę dopracować Wink

banan to banan. jeden mniej krzywy drugi bardziej Smile
[Obrazek: 2saxid5.png]

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#8

aaa Rafał ma racje, jeśli zrobi sylwetkę gimnastyczna banan znika

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#9
Video 

Hej , jak to wygląda u mnie ? Bardzo mocno spinam brzuch i czuję go w tym elemencie (tak powinno być , tak ? ) . Nagrane na koniec stycznia .

Pozdrawiam .
#10

bardzo ładnie ściągaj ramiona do ciała to tyle, jak dla mnie idealnie wykonane

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości