Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Progresja wagi tyłem
#1

Witam serdecznie, proszę o sprawdzenie czy wykonywane przeze mnie elementy są poprawne technicznie. W wadze kucznej tyłem wytrzymam 18 sekund, czyli podczas progresji muszę podzielić 60 sekund przez połowę mojego maksa i tyle zrobić serii? Co do mojego "pseudo skin the cat" to muszę poprawić rozciągnięcie, żeby zejść niżej w zwisie tyłem. Z góry dziękuję za wskazówki.

#2

w kucznej musisz dążyć piętami do pośladków i palce obciągnięte

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#3

Nie mogę odtworzyć filmuSad
#4

Spróbuj teraz, niechcący ustawiłem film jako "niepubliczny".
#5

Simo możesz spokojnie przejść krok dalej Smile jeśli udaje ci się utrzymać 18s. w takiej formie wagę.
#6

Właśnie to mnie korci, żeby iść dalej, takich "skin the cat" zrobię około 10. Dodam, że zacząłem tak ćwiczyć dopiero od wczoraj i nie wiem czy od razu przechodzić do wagi tyłem z wyprostowanymi plecami, ale i tak jutro sprawdzę ile wytrzymam na prostych plecach.
#7

Co do twojego pseudo skin the cat to bym poprawił, żeby przechodzić na prostych rękach, wzmocni to "ciągnięcie plecami", co jest podstawą w wadze przodem, a przynajmniej wejście do niej od dołu.
#8

Spr. utrzymać pozycję gdy barki są na wysokości kółek i stopniowo prostować plecy, możesz to zrobić poprzez utrudnianie każdej następnej serii podczas treningu, kiedy zauważysz ,że tracisz technikę. Dana pozycja będzie bazą wyjściową do najbliższych treningów.
#9

Wagę o plecach prostych wytrzymałem dzisiaj całe 6 sekund, chyba jednak zacznę od kucznej i w następnym tygodniu sprawdzę czy coś się poprawi, w tym czasie będę starał się poprawić technikę.
#10

Przeszedłem na wagę o plecach prostych i pojawił się problem, a mianowicie drętwiejąca prawa ręka, najpierw drętwieje przedramię, potem czuję odrętwiały biceps i mrowienie w dłoni, do teraz mam lekko zdrętwiałą górną część przedramienia, na jakiś czas zrobię przerwę od treningów, co może być przyczyną drętwienia tej ręki? Dotychczas nie miałem takich problemów.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości