Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wakacje w Gdańsku : )
#81

Przepraszam, nie mogłem dzisiaj być więc jednak julo pożegnanie było na dłuższy czas. Miałem dzisiaj zmianę planów bo nie byłem sam, ale panowie jest szansa że we wtorek będę w Gdańsku więc możnaby kontynuować coś jeśli będziecie. Jak będę miał dokładniejsze informacje to dam znać.
#82

Kello spokojnieWink, masz Rafała więc trzymaj z nim i ustawiaj się co by forme poodszlifować, a także żeby motywacje podtrzymać.Ja napewno Was późną jesienią odwiedze więc coś razem zorganizujemy Wink.
Dzisiaj Rafał i ja wykonaliśmy statyke tuck planche na poręczach równoległych, oraz ćwiczenia wspomagające w ilości 3.Następnie zajęliśmy się treningiem siły.
1.podciągania szerokim nachwytem w poziomce
2.pompki bułgarskie na kółkach
3.wznosy tułowia do poziomu na dół grzbietu na poręczach równoległych
4.wznosy prostych nóg z poziomu do drążka
5. pompki w staniu na rękach z oparciem jedną nogą
6.sprinty
Każde ćwiczenie po 4 serie
Relaksacyjnie trening zakończyliśmy rozpięciami na zabawce Rafała do rozpięć stopniowo zwiększając poziom trudności od 1 do 6 w 6 seriach Smile.Ćwiczenie to wykonywaliśmy jak w tradycyjnych pompkach na kółkac ze stopami na ziemi.

Był to nasz ostatni ( 6 ) wspólny trening wakacyjny, który razem z rodzinkami uczciliśmy piwkami Wink.Po powrocie do domu chce napisać małe podsumowanie jak wspólne treningi wpływają na motywację do działania !

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#83

dziś na treningu stawiły się tylko 2 osoby - ja i Julo.
pomęczyliśmy trochę podpór wagą:
1. waga kuczna na poręczach
2. wychylenia z nogami na podwyższeniu (trzymane przez partnera)
3. opuszczanie do wagi z pozycji stania na rękach i podnoszenie z wagi do stania na rękach z asystą

i trochę siły:
1. ugięcia bułgarskie na kółkach (szerokie)
2. podciąganie na drążku w poziomce
3. wznosy tułowia w leżeniu na brzuchu (na poręczach)
4. wznosy nóg z poziomki do drążka do poziomki (z blokowaniem pleców przez partnera)
5. sprinty
6. pompki w staniu na rękach z oparciem nóg
7. rozpiętki w podporze z użyciem trenażera

Po treningu pożegnalny browar w pobliskim ogródku piwnym Wink

Dzięki Julo za 2 tygodnie super treningów, szkoda że już wracasz do Poznania... do zobaczyska i jesteśmy w kontakcie Smile
Pozostali mam nadzieję będą się częściej pojawiać w movement parku.

haha widzę, że mnie ubiegłeś Julo Wink

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#84

Jest dobrze piwo działa Smile, także dziękuje za rewelacyjnie spędzony czas trenując.Jak mówi mrówek SIŁA Smile.Więcej napisze po powrocie w podsumowaniu, więc oczekuj elaboratu Wink.

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#85

Julo, ja też z niecierpliwością czekam na Twój elaborat Smile

Swoją drogą, bardzo podobają mi się takie inicjatywy. Szkoda, że na tym forum jest ich tak mało.
#86

Rafał we wtorek o 18 pasuje ?
Jezeli tak to zapraszamy wszystkich zainteresowanych tam gdzie zawsze
Pozdrawiam
#87

Nie wiem czy dam radę we wtorek. Na pewno czwartek. Dam znać pózniej co z wtorkiem.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#88

Ja w czwartek pod namiot z rodzina śmigam
Wiec moze środa Smile
#89

jak się zepnę do dam radę na 18 ale wolałbym na 19.
Jakby jutro padało to środa o tej samej godzinie.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#90

Mi 19 tez pasuje i wtorek i środa
Czekam na info


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości