Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kozak jakich mało albo Rusek - Jeden ciort
#1


"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#2

I za to uwielbiam właśnie sw, chłop jest chuderlakiem ale siłę ma olbrzymią , widać że to rusek, nikt inny nie jest takim szaleńcem Tongue
#3

O.O co to ma byc? kozak. ma piekielne mocne plecy
#4

jak to gdzieś pisali w komentarzach, czemu on nie jest wielki ?! No właśnie to jest gimnastyka, wyciągnąć z małego mięśnia jak najwięcej mocy i siły

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#5

Może zwyczajnie jest niski Smile 160 cm ?
Dodatkowo nie można porównywać treningu na kółkach zawieszonych pod domem do tych na bramie, chodzi tutaj raz o długość linek a dwa najważniejsze o rozstaw. Jest to dobra metoda stopniowania trudności rozpięcia, skracamy linki i zawieszamy je blisko siebie przez co w pewnym momencie linki przestaną się "rozjeżdżać" co pozwoli nam na łatwiejszą progresję w rozpięciu.

Mi najbardziej podobało się przejście z wagi przodem do rozpięcia.
Tak jeszcze w ramach sprostowania żadne rozpięcie które pokazał nie było poprawne Wink
#6

Jedyna osoba jaką widziałem, która podciąga się w wadze na jednej ręce, mega, jeszcze jak prosto trzyma wszystko, nie tak jak większość osób. Andrei Kobelev to jest elita światowa.

2:15
#7

Vadim też się podciąga na jednej ręce w wadze

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#8

Subskrybuje jego kanał od jakiegoś już czasu Smile
#9

Trzeba przyznać, że taki street workout pięknie się ogląda Smile
#10

Taki jak najbardziej. I jeszcze teamu P&GW Crew


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości