Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zdjęcia użytkowników !

(2015-07-29, 14:09)zahir napisał(a):  taka fotka z ostatniej imprezy w Sopocie Smile

https://www.facebook.com/gimnastycypl/ph...nref=story

stopklatka Rolleyes

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer

Fajnie, że zawsze można liczyć na Twoje budujące opinie Smile

(2015-07-29, 14:54)zahir napisał(a):  Fajnie, że zawsze można liczyć na Twoje budujące opinie Smile

haters gonna hate Wink

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer

Zdjecie z tych wakacji.
Ja w środku Smile

Kod:
http://zapodaj.net/images/f598706489004.jpg


[Obrazek: 31659498832617773383.jpg]

można by też napisać "ja to ten który najlepiej stoję"Wink

   
tak przeglądam te Wasze super fotki i aż mnie korciło, żeby wrzucić i swoje Big Grin tak więc... zdjęcie z nudów, sprzed miesiąca Smile

wbrew pozorom, robiłam tylko przerzut bokiem na jednej ręce Big Grin

Piękna fota Chevellle Smile

(2015-08-03, 11:07)zahir napisał(a):  Piękna fota Chevellle Smile

dzięki, dzięki Blush aparat w telefonie i fotograf się postarali Big Grin
fotka oczywiście na stadionie AWF Biała Podlaska Big Grin

(2015-07-29, 14:09)zahir napisał(a):  taka fotka z ostatniej imprezy w Sopocie Smile

https://www.facebook.com/gimnastycypl/ph...nref=story

Caly czas progres jacku.... jestem juz prawie po wakacyjnym zamieszaniu. za jakies 2 tygodnie zglosze sie do Ciebie po instruktaz. pora cos ruszyc z gimnastyka Cool
Tak nota bene wrocilem wlasnie z nad Morza Czarnego. W jednej z miejscowosci (Primorsko) byly zniszczone i pordzewiale, ale jednak byly: drazek wysoki, niski, porecze i drabinki. Trenowali rozni ludzie. Najczesciej bardzo niski poziom. Wybijalo sie dwoch masywnych, nie wysokich streetow, ale klasa dla siebie byl mlody czlowiek, raczej niski, mocno, ale gimnastycznie zbudowany, mial tak pekate, duze miesnie brzucha, ze w koszulce mozna by podejrzewac, ze sie odrobinke zapuscil. Juz w trakcie rozgrzewki widac bylo, ze wie o co chodzi. Pozniej robil wszystko o czym TU myslimy, mowimy i... marzymy, plus zaliczyl np. 10 kolowrotow. Jak sie okazalo byl to mlody Rosjanin mniej niz 20 lat, ze szkoly sportowej w Moskwie (jak sie okazalo sporo zapomnialem z rosyjskiego, ktorym kiedys nie zle wladalem).
Widac, ze nauka gimanstyki tam nie zaginela.
Nastepnego dnia rano przyszla tam grupa dzieci rosyjskich (kwaterowali obok), pod kierunkiem dwojki wychowawcow - kazde (!), choc niektore jak to dzieci probowaly sie wymigac - podciagalo sie na drazku i bylo w stanie przejsc po szczeblach drabinkach (ponad glowa, rownolegla do podloza) cala odleglosc. Na okolo 20 dzieci, tylko jedno, albo dwojka mialo lekka nadwage, reszta byla bardzo szczupla i sprawna.
Zdjec niestety nie bedzie. Zapomnialem z Polski wziac ze soba.... ladowarki do telefonu i... aparatu...

kp

A numer telefonu do tego Rosjanina wziąłeś?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości