Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witajcie
#1
Wink 

Cześć wszystkim.
Mam na imię Kamil, mam 18 lat i jestem z Dziadkowic niedaleko Siemiatycz (Woj. Podlaskie). Interesuję się siłownią, komputerami i od niedawna ćwiczeniami na kółka gimnastycznych Big Grin Dzisiaj zamówiłem kółka od Elite Games - wiem polecacie te od MTidea ale nie miałem tyle pieniędzy a chciałem zakupić jakiekolwiek (oczywiście nie jakieś chińskie podróbki).
Jeżeli możecie to oceńcie je:
http://allegro.pl/trx-crossfit-kolka-gim...94705.html
Pozdrawiam!

PS. Fajne forum Wink
#2

Cześć
#3

Cześć, jak już kupiłeś to bierz się za trening, sprzęt nie musi być idealny aby mieć efekty.

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#4

Witaj, podziel się z nami pierwszymi wrażeniami z treningu na kółkachSmile
#5

Też tak uważam julo, teraz wystarczą mi te, być może za rok kupię coś lepszego. Właśnie zagłębiam się w lekturze jakie ćwiczenia wykonywać Big Grin Jeszcze jedno pytanie: Mrowek ćwiczy na siłowni czy nie? Big Grin Bo widzę że tak jak ja jest ektomorfikiem - łatwiej nas ubrać niż nakarmić Big Grin
#6

Mrówek nie ma czasu na siłownie. 6 razy w tygodniu ma 5 godzinne treningi gimnastyczne. Spala ram tyle kalorii że ciężko mu zrobić masęWink
#7

ma za słabą kucharkę w domu po prostu Tongue

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#8

Witaj na forum!

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#9

Niestety kółka już dzisiaj nie przyjdą, jutro zdam sprawozdanie z treningu.
Pozdrawiam!
#10

Trzymam za słowoSmile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości