Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

front lever
#11

Pamiętaj o prawidłowym ustawieniu łopatek (przywiedzeniu), już przy najprostszych progresjach.
#12

Czy w wersji adv tuck plecy muszą być proste czy zaokrąglone ? chodzi mi bardziej o odcinek lędźwiowy.
#13

Wstawiam zdj front lever, jak oceniacie, co skorygować i nad czym jeszcze popracować Smile


Załączone pliki Obrazki
   
#14

Jeśli chodzi Ci o ; FL adv. tuck to plecy powinny być proste. Nie musisz tak mocno odchylać kolan od klatki piersiowej, kolana w tej pozycji powinny się znajdować pomiędzy łokciami. Natomiast jeśli pomimo tego że obniżysz kolana do poziomu łokci nie możesz wyprostować pleców, to rób zwykłe FL tuck gdzie kolana są prawie przy samej klatce piersiowej i plecy mogą być wtedy lekko zaokrąglone.
#15

zależy jaka pozycja generalnie musisz wyprostować plecy tak jak napisał wyrwidąb, jeśli chcesz o kącie 90 stopni między tułowiem a nogami, no to tym bardziej trzeba wypchnąć klatkę ściągnąć łopatki i napiąć najszersze, to one trzymają poziom
#16

Poza prostymi plecami które są ważniejsze od tego jak daleko odsuwasz kolana zwróć też uwagę na ułożenie łopatek które powinny być przywiedzione (ściągnięte)
#17

Trochę poprawiłem, jak teraz to wygląda?


Załączone pliki Obrazki
   
#18

Chyba sam widzisz różnice , jest dużo lepiej.
#19

Dużo lepiej ale wciąż trzeba mocniej ściągnąć łopatki.
#20

Łopatki miałem na maksa już więcej się nie da Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości