Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć Dobry ;-)
2013-05-28, 08:57
Smile Cześć Dobry ;-)
Witajcie. Jestem Tomek Przepióra aka Tomo Bird . Ćwiczę jakieś 17 lat. Zaczynałem w podstawówce gdy w ręce wpadła mi książka Arnolda Shwarzeneggera
[Obrazek: arnold-s-bodybuilding-for-men-b-iext7904951.jpg]

Tak zaczęła sie moja przygoda z wolnym ciężarami - sztanga i dwa hantle . Dokupiłem drążek i już w 8mej klasie podstawówki podciągałem się 11 razy ;-)

Jak to młody człowiek ciekawy wszelkich dyscyplin i sprawdzenia siebie zacząłem uprawiać inne dyscypliny : karate kyokushin , aikido , spory czas bjj i zapasy . Potem czas pójścia do wojska i w ramach wolnego czasu od zajęć robiłem swój trening. Po wojsku praca i rodzina no i cały czas gdzieś tam "w tle" treningi. Rok temu po obejrzeniu kilku filmików na youtube z zakresu Street Workout zainspirowało mnie to iż elementy gimnastyki można "podczepić" pod ćwiczenia z wykorzystaniem otoczenia. Od pół roku po zakupie kółek gimnastycznych o których słyszałem że dają świetny progress do siły i ogólnego zdrowia postanowiłem że będą nieodłącznym akcesorium na moim treningu. Dwa razy w tygodniu poświęcam im około 2h na dzień.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to Odpowiedz cytując ten post
Teraz,
Reklama:
2013-05-28, 10:25
RE: Cześć Dobry ;-)
Witaj Tomo. Jesteś żywym przykładem na to, że można pogodzić rodzinę, pracę i ostre treningi i dojść do świetnego poziomuSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
2013-05-28, 10:49
Witaj Tomek

Rzutem na taśmę, bo w ostatniej chwili, ale ciesze się, że udało Ci się być na seminarium. Jest siła, tak trzymaj! Smile

Gimnastycy.pl
My na Facebooku
2013-05-28, 11:12
Czesc Tomek, fajnie ze zawitales na forum.Twoja forma mnie zainspirowala do zakupu kolek i mam nadzieje ze bedziesz udzielal sie na forum w wiekszosci tematow:-).Powodzenia w treningach!
2013-05-28, 14:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-05-28 14:30 przez Tomo Bird.)
Jak zobaczyłem że będą omawiane kółka gimnastyczne to już tym razem nie mogłem odpuścić i opłacało się ! ;-p Co do moich spostrzeżeń to na pewno będę pomagał w miarę moich skromnych możliwości bo sam w sumie uczę się poprawności ćwiczeń.
2013-05-28, 16:17
Rewelacja. Zobaczyłem twój film, szczęka mi opadła i do tej pory nie mogę dzioba zamknąć Smile.
2013-05-28, 16:37
Witaj Tomo,
Słyszałem, że wymiatałeś na seminarium Smile
2h na kółkach? toż to samobójstwo Smile na kółkach można się zajechać w 20-30min (a nawet mniej). Może zbytnio rozwleczony masz ten trening? Lepiej krócej a częściej (np 3-4x w tygodniu po 30min).
2013-05-28, 19:40
(2013-05-28 16:37)rafal napisał(a):  Witaj Tomo,
Słyszałem, że wymiatałeś na seminarium Smile
2h na kółkach? toż to samobójstwo Smile na kółkach można się zajechać w 20-30min (a nawet mniej). Może zbytnio rozwleczony masz ten trening? Lepiej krócej a częściej (np 3-4x w tygodniu po 30min).

Oj tam zaraz wymiatałem , byli lepsi ode mnie , ja dopiero na kółkach ćwiczę pół roku ale tak mi sie to podoba że mógłbym codziennie lecz chce oszczędzać siły właśnie na te 2 dni gdzie katuję tylko gimnastyke na nich.Jak wygląda mój trening tygodniowy? Zajżyj proszę na odpowiedni post który zamieściłem jest tam w załączniku opisane wszystko a co do zajechania hmm po tylu latach treningu mój organizm świetnie jest przygotowany i to mnie cieszy , rozgrzewka zrobiona na seminarium przez Trenera Adama to popieściła moje endorfiny do dalszego progressu ;-)
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości