Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cześć
#1
Smile 

Witam, wszystkich

Mam na imię Patryk i z niektórymi z was spotkałem się na seminarium w Łodzi. (gość w niebieskich dresachWink ) Pochodzę z okolic Częstochowy. Od mniej więcej 3lat trenuję akrobatykę, niestety moja wiedza opiera się głównie na youtube, co było widać przy moich śrubach w łodzi Smile, co oczywiście chciałbym poprawić, w między czasie zacząłem ćwiczyć PK.
Seminarium uświadomiło mnie o moich siłowych brakach co oczywiście muszę zmienić, przypadły mi do gustu ćwiczenia na kółkach gimnastycznych (które własnoręcznie wykonałem, studencka oszczędność Smile)

To by chyba było na tyle Pozdrawiam jeszcze raz, i mam nadzieję że mogę liczyć na pomoc, i na to że i ja będę wstanie pomagać.

Niżej filmik wykonany na treningach jeszcze w Dęblinie gdzie do niedawna studiowałem i trenowałem. Smile
#2

Czesc PatrykSmile, to ze mna pierwszym rozmawiales pod sala TeczyWink.Swietnie ze zawitales na nasze forum i licze ze wspolnie kazdy z nas bedzie mogl dzieki temu robic postepy na treningu.
Filmik bardzo ciekawie zmontowany za ktory rep, dla mnie i tak elegancko fruwales na seminariumSmile.

Pozdrawiam i Powodzenia !
#3

Witaj Patryk, czym większe ktoś ma umiejętności, tym większą samokrytykę. Cieniasy w ogóle podważają sens organizowania takich seminariów, bo oni do wszystkiego chcą dochodzić samemuBig Grin fajnie, że do nas dołączyłeśSmile A za film repSmile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości