Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Close to impossible - CTI - Krok od niemożliwego
#1
Video 

Witam wszystkich
Pewnie wielu z Was wie co to za pozycja statyczna.

Jesli nie, odsylam tutaj


Wiem, ze tej pozycji nie ma w gimnastyce i że to pozycja ze street workout'u. Nie mniej jednak bardzo sie nia zainteresowalem ostatnio i zastanawia mnie jak do tego dojsc ? Z tego co widac na filmiku to chwyt gleboki Jak myslicie jakie cwiczenia sa tu "narzedziami" poza odciaganiem nog i probami utrzymania i jaki okres czasu trzeba poswiecic zeby dojsc do tej pozycji ? Co moze byc pomocne ? Wagi ? Czolka (headbangerz) ? Podciaganie w chwycie glebokim ?

Jakie macie sugestie ? Smile
Za odpowiedzi odrazu dziekuje
Pozdrawiam
#2

to jest nierealne do zrobienia, chyba że będziesz karłem, albo będziesz miał niedowład nóg, więc szkoda czasu na robienie czegoś co jest niemożliwe do osiągnięcia , lepiej się nauczyć rozpięcia albo maltese, bo same ćwiczenia do maltese i rozpięcia dają ostro w kość i silnie rozbudowują funkcjonalnie mięśnie. Jednak wymaga to kilku lat regularnego ćwiczenia

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#3

newcio w rosji na mistrzostwach świata w street workout robili tą wersje ale na jednej ręce Smile
#4

(2014-05-25, 16:11)armpower napisał(a):  newcio w rosji na mistrzostwach świata w street workout robili tą wersje ale na jednej ręce Smile

chce to zobaczyć poproszę o materiał

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#5

Zapewne armpowerowi chodziło o tą wersję z podtrzymywaniem nóg ;p



nie jest to moskwa, a węgry. I tak widziałem idento technike na mistrzostwach w rosji, tzn trzymali linką za nogi gościa, który robił to CTI.
#6

Skoro można tak się oddalić od drążka na ugiętych to pewnie i na prostych nie będzie problemu po jakimś czasie.
#7

(2014-05-25, 18:34)dom_cyl napisał(a):  Skoro można tak się oddalić od drążka na ugiętych to pewnie i na prostych nie będzie problemu po jakimś czasie.

bardzo chętnie zobaczę, jak ktoś łamie prawa fizyki i nie jest karłem/ma niedowład nóg

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#8

Panowie a co z Jasper'em Benincasa ??

http://youtu.be/Eg9q3mADUJo?t=3m5s

Jesli jednak chcialbym dojsc do tego, to czym sie posilkowac ?
Chce wam wszystkim zaznaczyc ze trenuje czysto Street Workout Smile
#9

z linką to i ja zrobię samolot, robienie ludzie w bambuko

jak dla mnie strata czasu na takie rzeczy

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#10

Powiem tak, z odciąganiem nóg to sam to potrafię zrobić i co z tego pomijając fakt, że fajnie wygląda..

Co do pierwszego filmiku to jest to jedyny chyba na YT bez odciągania nóg i tak dobrze wykonany.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości