Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Propozycje treningowe na Bemowie
#21

(2014-05-08, 18:45)Newcio napisał(a):  dzisiaj idzie info o treningach, jeszcze dogrywam sobotę, ale ta na pewno odpada, z kolei 18 maja mam kurs instruktorski i jadę do Łodzi, więc gdzieś ew o 18 mógłbym w niedzielę trening dla Was zrobić.

Wstępnie stałe terminy co wy na to:

Poniedziałek: 19.00
Środa: 18.30
Sobota: 12.30
Niedziela: 12.30

Czas: Trening zazwyczaj trwa ok 1 h i 30 minut
Miejsce: Ratusz Bemowo lub Park Górczewski ( budują właśnie nowy Street Workout Park )
Cena: 15 zł za trening sprawa jeszcze jest dogrywana z Crossfit Boxem, z racji tego że chcą bym pod ich szyldem prowadził zajęcia, zobaczymy, ponieważ nie za bardzo chcę wchodzić w opcje z karnetami, bo to uciążliwe, a w razie złej pogody lub mojego wyjazdu będzie można po prostu odwołać trening

Prosiłbym o deklaracje ile osób na jakie terminy by mogło przychodzić.

Niedziela i środa odpadają. Sobota i poniedziałek okej, chociaż w pon lepiej gdyby wcześniej, ale dostosuję się i do tego.
#22

nie dam rady wcześniej Mikołaj, bo mam wcześniej zajęcia
#23

U mnie w grę wchodzi poniedziałek, środa i niedziela. Sobota chyba nie za bardzo dałbym radę.
#24

Poniedziałek: 19.00 - nie
Środa: 18.30 - może czasem przyjdę, ale nie zakładaj mojej obecności
Sobota: 12.30 - ok
Niedziela: 12.30 - ok
#25

nie zakładam obecności chcę sprawdzić ile osób będzie mogło przychodzić, bo chodzi o treningi z progresem, a nie co trening co innego
#26

(2014-05-09, 09:53)Newcio napisał(a):  nie zakładam obecności chcę sprawdzić ile osób będzie mogło przychodzić, bo chodzi o treningi z progresem, a nie co trening co innego

Nie ma sprawy z poniedziałkiem - coś tam przeorganizuję. A w sobotę możliwa byłaby np. ta 1530, czy 15?
#27

wyjątkowo w tą sobotę na 15.30 trening jest
#28

(2014-05-09, 14:11)Newcio napisał(a):  wyjątkowo w tą sobotę na 15.30 trening jest

Dobra dogadamy się w poniedziałek, ale przyszły. Kurde no takie trafienia, że nie pasują te terminy...
#29

w tygodniu od 19 będę przychodził.
#30

kolejne treningi środa 18.00, sobota 12.30


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości