Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Kółka siłowe" Eleiko - 515zł...
#1

Szczena opada... Fakt jest to znana firma, ale za dużo... Big Grin I jeszcze ta nazwa.
http://www.eleiko.pl/index.php/produkty/...rings-316/
#2

"Standardowe pierścienie na rynku, są z tworzywa sztucznego" lol
Przerost formy nad treścią, cena pewnie tylko jest trikiem marketingowym, jelenie pomyślą, że jak drogie to i dobre.

A ja sobie nie wyobrażam ćwiczyć na takich idealnie gładkich i błyszczących kółkach. Tongue
#3

E tam, ja chropowate drewniane wolę! Pięknie się trzymają! Mam śliskie drewniane. Na seminariach są pyszne!
#4

heh, dowcip dnia Big Grin... z innej beczki, po kiego grzyba mi włoskie kółka, sami nie potrafią zrobić? :/
#5

Ja tam tego nie wiem. Widać, że w Polsce promocje. xd
#6

Seth, no jak to, latem jak pójdziesz trenować na powietrzu wszyscy będą ciebie widzieli że trenujesz, a to że niewiele na nich zrobisz nie ma znaczenia... WinkSmile

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#7

jestem ciekaw jak spocona dłoń będzie się ślizgać na tych kółkach przecież tam magnezja nawet nie pomoże
#8

Panowie, przecież każdy, kto ćwiczył poważnie na kółkach i dorobił się dzięki temu kilku odcisków, wie, że sam pomysł zrobienia kółek z metalu jest głupi i mógł na niego wpaść tylko ten, kto nie ma pojęcia o treningu Big Grin Na całym świecie produkuje się kółka drewniane, bo jest to materiał porowaty, chłonący wilgoć i dający dobre przyleganie dłoni. W dodatku koleś na zdjęciu robi progresje rozpięcia na zgiętych łokciach Big Grin To pokazuje z jakim sprzętem mamy do czynienia i kto go promujeBig Grin Aczkolwiek kółka są włoskie, więc design na pewno jest wzorcowy Smile
#9

mam włoskie kółka jestem trendy i taki mainstreamowy
#10

jedyne zastosowanie jakie dla nich widzę to montowanie na stałe na zewnątrz tylko taśmy zastąpione łańcuchami. Widziałem na YT takie montowane gdzieś na plaży w USA. Choć sam bym z takich raczej nie korzystał tylko zabierał własne drewniane Smile

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości