Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ktos chetny do wspolnych treningow
#1

w Poznaniu?

"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump
#2

W Poznaniu jest duża i zgrana ekipa street workoutowa i mają fajny plac treningowy koło parku linowego przy Malcie.
#3

Darren, wracam do treningów po kontuzji kręgosłupa więc myśle że za dwa tygodnie wróce do siebie i możemy coś razem stworzyć Smile.Jeżeli pasuje napisz na priv.Pozdrawiam

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#4

A przy następnej wizycie w Poznaniu chętnie z Wami poćwiczę. Dam wcześniej znać kiedy będęSmile
#5

Julo super, ja tez jestem swiezo po kontuzji. Ale wrocilem juz do spokojnych treningow, bo mialem naderwane przyczepy miesnia piersiowego.

Zahir, trzymam na slowo.

Tullar, jestes z Poznania?

"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump
#6

Mieszkam w Krakowie a jestem z Katowic, ale z tripów parkourowych wiem mniej więcej co w trawie piszczy w Polsce Smile.
#7

Darren, na ul.Solnej jest fajny ogródek jordanowski, jeszcze jesienią kilka treningów tam zrobiłem.Jest tam sporo miejsca jak i drążków, drabinek.Plac praktycznie w centrum miasta, więc myśle że każdemu będzie akurat.

Jacek, dawaj dawaj bedzie ciekawiej !

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#8

Solna pasuje, wiem gdzie to jest.
Odezwij sie na privie jak juz bedziesz w Poznaniu.

Tullar szkoda, ale jakbys sie wybieral to daj znac.

"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump
#9

Wybrać bym się chciał z wielu powodów, ale nie wiem kiedy sobie zasłużę na trip Smile.
#10

Na pewno się odezwę Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości