Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

sporty zimowe
#1

Wczoraj , pierwszy raz po ...nastu latach pojechałam na biegówkach, suuuper sprawa, chociaż trochę za mokro- przez to cholernie slisko i pod koniec dnia więc wyjeżdżałam z lasu przy świetle księżyca , czułam się trochę jak przemytnikCool
a moja brzydsza połowa pierwszy raz stała ( to trochę dziwnie brzmi , bo glebował z kilkanaście razy)na nartach.
Ad rem - wiem , że kilka osób jeździ , jakieś porady co do terenu albo rozgrzewki
#2

Przy problemach z kolanem teren jak najbardziej płaski. Co do rozgrzewki, to dla mnie bieganie na nartach jest właśnie doskonałą rozgrzewką Smile
#3

Wydaje mi się, że są dyscypliny, w który formalna rozgrzewka nie jest aż tak istotna. Oczywiście mówię o rozgrzewce przed treningiem, bo przed startem w zawodach to trochę inaczej. Tongue

Takim sportem jest właśnie moje ukochane wioślarstwo, a myślę, że biegówki też mogą być taką dyscypliną
Na wiosłach przeważnie rozgrzewka polega na tym, że schodzisz na wodę i płyniesz - ew. ćwiczysz wiosłowanie w różnych zakresach ruchu, ale generalnie dużo się nie wymyśli. Tongue
#4

(2014-02-07, 15:05)Seth napisał(a):  Wydaje mi się, że są dyscypliny, w który formalna rozgrzewka nie jest aż tak istotna. Oczywiście mówię o rozgrzewce przed treningiem, bo przed startem w zawodach to trochę inaczej. Tongue

Takim sportem jest właśnie moje ukochane wioślarstwo, a myślę, że biegówki też mogą być taką dyscypliną
Na wiosłach przeważnie rozgrzewka polega na tym, że schodzisz na wodę i płyniesz - ew. ćwiczysz wiosłowanie w różnych zakresach ruchu, ale generalnie dużo się nie wymyśli. Tongue

Ze sportów wodnych próbowałam kajaczków , po też ...nastu latach przerwy, fajnie było , ale po czterech godzinach rączki mi zemdlały( przedramiona)na dwa dni Big Grina tak się leciutko wiosłowałoBig Grin
#5

Z tą rozgrzewką na biegówkach jest po prostu tak, że trzeba zacząć delikatnie a poszarżować można dopiero będąc rozgrzanym.
#6

(2014-02-07, 21:58)zahir napisał(a):  Z tą rozgrzewką na biegówkach jest po prostu tak, że trzeba zacząć delikatnie a poszarżować można dopiero będąc rozgrzanym.

Wczoraj zrobiliśmy 4 km w godznę ,po wieczornym lesie ale mokra byłam jak piesBig Grin i dużo było przy tym zabawy,bo w lesie jeżdzilismy po śladach quadów
#7

Na biegówkach zawsze jest sporo zabawy. Do tego cisza, spokój, kontakt z przyrodą Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości