Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jabłczan kreatyny jak dawkować!
#1

Witam dostałem jabłczan kreatyny i zamierzam go wykorzystać, dokładnie jest to cm3 z firmy trec. Wyczytałem już że najlepiej go stosować w dzień treningu siłowego 4 tabletki przed i 4 po. Moje pytanie jest takie czy w dni które ćwiczę pozycje statyczne również stosować 4 i 4 czy wystarczy jedna porcja a w dni treningu siłowego jesc 2 x po 4. Wogóle dość często mam dni że trenuje rano i wieczorem...
#2

A czytałeś co jest napisane na opakowaniu?
#3

Tego co jest napisane na opakowaniu się nie czyta. Bo najczęściej są podane takie dawki żeby jak najszybciej skończyło sie opakowanie Wink
#4

Jak sie nie ma kilku lat regularnego treningu to sie nie bierze bo niepotrzebne

"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump
#5

Przeważnie na większości (jeśli nie wszystkich) kreatyn jakie widziałem, jedna porcja to 5g.
Przeważnie jak czytam materiały o kreatynie, to w różnych artykułach i forach piszą, że optymalna jednorazowa dawka to 5g.

Pszypadeg? Nie sondze.
#6

Na opakowaniu pisze 3 x 5 kapsułek. Na forach ludzie piszą 2 x 5 max. Ale to nadal się nei tyczy mojego pytania czy treningi lżejsze (statyczne) nadal traktować jak nromalny trening i brac przed i po czy nie
#7

czy treningi pozycji statycznych są lżejsze? hmmm to może ja coś źle robię Wink

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#8

W moim przypadku jak narazie akurat tak, poźniej napewno się to zmieni
#9

Treningi pozycji statycznych to trening siły statycznej przy pomocy izometrycznego skurczu mięśnia.Napięcie mięśniowa trwa tam nawet dłużej niż przy pracy ekscentrycznej, więc jeśli ten trening jest dla Ciebie lżejszy, to oznacza, że masz źle dobrane progresje. Dni z ćwiczeniami statycznymi traktuj jako normalny dzień treningowy.
#10

rano na czczo i po treningu, przyswajalność kreatyny jest na poziomie 6-9 g, więc dawka 5 g rano i 5 g po treningu powinna wystarczyć


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości