Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje grudzień

zahir - Nic tak mnie nie przerosło jak te krzesło Exclamation- Następna próba.

Ojciec Twoja determinacja to najlepszy prezent na święta Big Grin Dla mnie już wygrałeś Smile Gratuluję i podziwiam!

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile

Witajcie!
Czuję dumę z bycia pierwszą osobą, która nie otrzymała punktów ujemnych w krzesełku. Przy tak wymagającym sędziowaniu, jak to Zahira, to nielada sukces. Tongue

Podejście trzecie i zarazem przedostatnie poziomki, niestety wynik niepowalający - 45 sekund - ale technika już chyba bezbłędna, kolan na pewno nie odblokowywałem, cecha na 100% była, powyżej poziomu aż nadto.
Poproszę o dodatkowy punkcik za scenografię - uważne oko zauważy, że poziomka była robiona na... barierce przy przejeździe kolejowym. Big Grin No bo park zamknęli...

Dudo - Uwielbiam toExclamation
Muszę trochę powalczyć, bo od wiosny chyba bedę miał przerwę na 2-3 lata.

Krzesełko, próba 3:
https://www.dropbox.com/s/l5t9ajrz5cvtni...ba%203.wmv

Ojciec, krzesełko 30,6pkt. Punkty karne 0,1 za cały czas ćwiczenia za oderwanie od ściany lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Tylko 0,1, bo nie występuje to w stopniu znacznym i wynika z braku rozciągnięcia pleców a nie błędu, czy oszukiwania. Polecam trening mostków i problem zniknie Wink

Bylon, poziomka 45 pkt. brawo !!!

Lukasz 1737, krzesełko 31,5pkt. Punkty karne: 0,2 za cały czas ćwiczenia za niewielkie odchylenie nogi podporowej od kąta prostego i 0,1 za cały czas ćwiczenia za nie przyleganie do ściany całej powierzchni rąk. Gratuluję postępów Smile

Ojciec, o jakiej przerwie mówisz?! Co się dzieje?!

Witajcie . Co ja widzę? Sporo się dzieję , świetna rywalizacja i jeszcze lepsze osiągi , brawo to mnie cieszy że co raz więcej osób odważa się pokazać ! Ja niestety sam do końca nie wiem czy dam radę , najpierw kontuzja a teraz leże z córką w szpitalu , jak mi się uda to w ostatni dzień wrzucę ale na rekord nie liczę bo praktycznie 2 tyg mam rozbity trening/trening lekki . Pozdrawiam. P.S. Mario o co chodzi z tą przerwą i czemu taka długa?

Tomo - A żal o tym pisać i nie tutaj, ale po krótce napisze że wspólnie z żoną zdecydowaliśmy postawić dobudówkę do domu ,bo mało miejsca , czyli 2 pokoje, łazienkę, ubikacje i kuchnię i to zajmie jakieś 2-3 lata. Tak to sie przedstawia..

O kurczę, ależ nam się rywalizacja rozkręciła! Już od jakiegoś czasu śledzę forumowe Konfrontacje i wydaje mi się, że nieczęsto zdarza się taka walka na ostatniej prostej, a to przecież dzięki...
...Ojciec, szacun za krzesełko. Sam po sobie widzę, że jednoczesna poprawa i czasu, i techniki to rzecz arcytrudna (ja do tego jeszcze nie dorosłem), a Ty tego dokonałeś!
Co do przerwy na pewno znajdziesz sposób, by wygospodarować choć chwilę na treningi - i tego Ci życzę. Mam nadzieję, że i za 2, i za 3 lata (i za 20 lat też!) nadal będziesz prezentował aktualną - albo i większą - imponującą siłę.

Zahir, zastanawiam się nad jednym - czy z racji bardzo zmieniających się kryteriów oceniania na przestrzeni ostatnich tygodni tygodni (kwestie gibania, kąta prostego itd.) mógłbyś raz jeszcze przejrzeć starsze - a mimo to aktualne, z braku nowszych - filmiki czołówki?

Tomo Bird, jak się uda, startuj koniecznie! Widziałem Twoje L-sity na podpórkach i jestem ich ogromnym fanem!

Bylon - dzięki - Żebym miał więcej czasu na wszystko to cos bym jeszcze wymyślił, ale nie wiem jak już bedzie.

Dziękuję - Właśnie odebrałem koszulkę.


Załączone pliki Obrazki
   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości