Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sekcja Warszawska
#1

Tym razem coś rodzimego: Sekcja warszawska prezentuje:

#2

Chciałem to tu wrzucić już po premierze tego jutro na naszym FB Smile Ale tak czy inaczej zapraszam do oglądania i zapraszam na treningi do nas!
#3

Nie licząc tumblingu, to nie powalił mnie filmik, śmiem twierdzić, że normalni ludzie tam ćwiczą Smile
#4

Chudini, taka właśnie idea sekcji. Po prostu gimnastyka dla każdego Smile
#5

O to chodzi - pokazać gimnastykę "normalnym" ludziom Smile
#6

ruszyliśmy dopiero niecały miesiąc temu, grupa ćwiczących dopiero się klaruje, więc poza samoukami nie można się spodziewać by ludzie po 2 razach w tygodniu mogli coś pokazać. Filmik miał na celu pokazania miejsca i osób jakie tam przychodzą, oraz jak wyglądają zajęcia, a także sala.

Przede mną dużo pracy, już dostałem kilka krytycznych uwag, więc to znak że ludzie ode mnie czegoś wymagają
#7

Z mojego punktu widzenia, jeśli ktoś by myślał o zapisaniu się na takie zajęcia, to lepiej aby zobaczył takie promo, bo znam wielu ludzi, którzy widząc trudne elementy po prostu się boją i wstydzą iść, tak jest w każdej niemal dyscyplinie, więc jak ktoś chce zacząć, pokazuje mu podstawy, a wszystko z czasem przyjdzie. Nikt jak zaczynał nie był super-sprawny, jednak musiał zacząć, aby się taki stał.

Tyle ode mnie.
#8

Po tym co Newcio pokazał na seminarium, wiem z całą pewnością, że potrafi praktycznie każdego z miejsca nauczyć elementów które wyglądają na trudne a takie nie są. Na seminarium nie tylko ja byłem zaskoczony tym co potrafię a nigdy bym nie pomyślał że potrafię Wink
#9

Dokładnie! Podpisuję się pod tym co napisał Zahir. A filmik jest ok moim zadaniem. Dobra robota!

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#10

Bardzo fajny montaż Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości