Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

mam talent ;)
#1

Świetny show

edit: na YT można też znaleźć filmiki z półfinału i finału a także ich pokaz z IO Londyn 2012.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#2

Fantastyczne!!! Więcej takich teamów i gimnastyka przestanie być sportem niszowym Smile
#3

I to się nazywa poziom, pięknie się ogląda.
#4

Super!! Filmik.
Ogólnie miałem już 2 propozycje do Mam talent. Sami organizatorzy kontaktowali się że mną, ale odmówiłem, bo jakoś nie czuje się.
Może kiedyś.
#5

Ej no, trza było. Big Grin Oj tata..Big Grin Z resztą.. Ja na Twoim miejscu też bym nie poszedł. Big Grin
#6

niestety muszę Was zmartwić to jest sztuka cyrkowo-akrobatyczna. Owszem akrobatyka należy do rodziny sportów gimnastycznych, ale gimnastyka to przede wszystkim przyrządy, a tam mamy pokazane wiele ćwiczeń wieloosobowych i elementy typowe dla ćwiczeń w układach akrobatycznych na planszy
#7

(2013-10-28, 00:03)Newcio napisał(a):  niestety muszę Was zmartwić to jest sztuka cyrkowo-akrobatyczna. Owszem akrobatyka należy do rodziny sportów gimnastycznych, ale gimnastyka to przede wszystkim przyrządy, a tam mamy pokazane wiele ćwiczeń wieloosobowych i elementy typowe dla ćwiczeń w układach akrobatycznych na planszy

Mnie to nie martwi Smile

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#8

Newcio, we wszystkich książkach na temat gimnastyki jakie mam są opisane piramidy. Z tego co się orientuję występują one w gimnastyce artystycznej.
#9

Ja chętnie wróciłbym do piramid. Big Grin Ekstra są. Za sztangę robi człowiek. Big Grin Jak ktoś woli siłkę, to może przerzuci się na artystyczną.
A, jak Ci gimnastycy ćwiczą? Tylko w parach, czy osobne elementy też?
#10

(2013-10-28, 20:12)krzysiek20ino napisał(a):  Ja chętnie wróciłbym do piramid. Big Grin Ekstra są. Za sztangę robi człowiek.

Nie dziwię ci się, że byś wrócił - widziałem tą sztangę od matmy Wink

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości