Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[oddzielony] Jakie kółka gimnastyczne kupić? - OT
#11

Sposob klejenia, ilosc warstw sklejki, czy splot tasmy, itd... chyba swiadcza o jakosci i wytrzymalosci, wiec czemu te kwestie Cie nie interesuja...? A jesli sie chce, to mozna znalezc, albo zrobic sobie bardzo dobre kolka w bardzo dobrej cenie...

Szczerze mowiac, to TomoBird opisal uzytkowanie swoich kolek i nic poza tym, moze mial szczescie i mu sie nie rozwalily...:-) to niczego nie wnosi, gdyz moze u mnie pomimo dobrego uzytkowania cos mogloby sie zdazyc...

Odnosnie narzekania, czy ja narzekam, ja oceniam tylko atak na jednego uzytkownika, ktory poslugiwal sie logicznymi argumentami, dajac do zrozumienia, ze slogany reklamowe nie oddaja rzeczywistosci... A kto podjal z nim rozmowe, nikt, tylko atak na niego przepusciliscie, tak jak pisalem wczesniej-slepo sugerujac sie opisem producenta, namawiajac tym samym innych uzytkownikow do zakupu.

Ja wole myslec, od tego mam glowe, a dzieki niej moje cialo i portwel beda lepsze!

Tutaj jestem od niedawna, po to aby zglebic gimnastyke, wzbogacajac tym samym trening silowy z obciazeniem. Pisalem o tym, przedstawiajac sie, wiec nie licz na cenne rady ode mnie w tym zakresie w tak krotkim czasie.

Licze, ze poziom sie podniesie.

Edi
#12

(2013-10-15, 18:38)Edi napisał(a):  Sposob klejenia, ilosc warstw sklejki, czy splot tasmy, itd... chyba swiadcza o jakosci i wytrzymalosci, wiec czemu te kwestie Cie nie interesuja...?
Tak jak nie interesuja mnie podzespoly odtwarzacza dvd czy telewizora. W zyciu tez bazuje na opinii znajomych, rodziny etc. Jezeli oni chwala to z pewnoscia bedzie ok. tak kupilem telewizor, zestaw hi-fi, samochod, nie narzekam, wrecz sobie chwale.

(2013-10-15, 18:38)Edi napisał(a):  A jesli sie chce, to mozna znalezc, albo zrobic sobie bardzo dobre kolka w bardzo dobrej cenie...
No wlasnie forum jest po to, mi sie np nie chcialoby szukac i lazic, tutaj sa juz osoby, ktore maja doswiadczenie, maja kolka, po co mam szukac i wyciagac bledne wnioski samemu? To tak jak z zakupem samochodu - co mi da studiowanie strony producenta i czytanie jego marketingowego chlamu. Wole popytac znajomych, bliskich o ich doswiadczenia. Ten sie psuje, ten duzo pali a ten niezawodny i po problemie. Po to wlasnie sa spolecznosci i fora.

(2013-10-15, 18:38)Edi napisał(a):  Szczerze mowiac, to TomoBird opisal uzytkowanie swoich kolek i nic poza tym, moze mial szczescie i mu sie nie rozwalily...:-) to niczego nie wnosi, gdyz moze u mnie pomimo dobrego uzytkowania cos mogloby sie zdazyc...
Dla mnie wnosi, opisal warunki w jakich byly uzytkowane, porownuje, ze mam podobne i jest git. Mam takie same kolka, to samo z nimi wyprawialem i ciagle sa jak nowe. Wiec na pewno je rowniez polece jak ktos zapyta. I o to chodzi w takim temacie, jak sprawdzone to sie poleca, jak bubel to sie odradza. Kolega pokorny wykazal sie na razie zwyklym polactwem, czyli obsrac kogos samemu nic nie prezentujac w zamian.

(2013-10-15, 18:38)Edi napisał(a):  A kto podjal z nim rozmowe, nikt, tylko atak na niego przepusciliscie, tak jak pisalem wczesniej-slepo sugerujac sie opisem producenta, namawiajac tym samym innych uzytkownikow do zakupu.
Alez nie slepo, ja mam takie same, opisalem moj przypadek z zakupem.

Zreszta nie badz naiwny, jezeli ktos dzisiaj siedzi z zalozonymi rekami i czeka az klienci sami do niego przyjda to....niech sobie czeka, powodzenia zycze. Dzisiaj takie czasy, ze trzeba byc energicznym, elastycznym, wszechstronnym, aktywnym co ty pewnie nazwiesz agresywnym. No ale pracujesz w budzetowce z tego co wnosze, wiec to moze byc dla ciebie abstrakcja, ale niestety mamy dzisiaj kapitalizm i to jest jeden z jego elementow. Nikt nie broni pokornemu polozyc karty na stol i powiedziec "przebijam"
#13

Panowie, szkoda energii na taki spór. Firma MTidea pokaże swoje produkty na seminarium. Jeśli Pokorny się tam wybierze, będzie możliwość ocenienia również jego wyrobów, jeśli nie - to cóż - przysłowie mówi "Nieobecni nie mają racji"
#14

Haha, dlaczego zaraz wyciągać błędne wnioski? Błędne wnioski, to mozna wyciągać właśnie z takich opisów jak wyżej od osób, których się nie zna, a ktorzy w energiczny sposób w czasach kapitalizmu kierują się tylko zyskiem finansowym, ładując się z butami w miejsca, gdzie możnaby się czegoś dowiedzieć. Ale wiedza potencjalnych klientów (forumowiczów) nie przyczyni się do zysku...

Życzę powodzenia w nabieraniu ludzi...

Ta dyskusja zeszła trochę nie na temat, ale przynajmniej doskonale obrazuje o co komu chodzi!

P.S. Ty pewnie pracujesz w agencji detektywistycznejSmile

Edi
#15

(2013-10-15, 20:06)Edi napisał(a):  Życzę powodzenia w nabieraniu ludzi...
Nie uwazasz, ze napisales tutaj ocene z jednoczesnym oczernianiem kogos bezpodstawnie? Sugerujesz ze Mtidea nabiera ludzi?

Gratuluje poziomu wyniesionego z tych for. I masz racje, ta dyskusja doskonale obrazuje o co komu chodzi, tutaj sie mozemy zgodzic.
#16

Kolego Edi, ta dyskusja do niczego nie prowadzi. Starasz się nam udowodnić jak powinniśmy prowadzić forum. Twoja argumentacja w żaden sposób do mnie nie trafia. Jeśli rozmawiamy o kółkach jakiegoś konkretnego producenta, lub w ogóle o kółkach, to ich producent ma prawo wziąć udział w tej dyskusji. Zwłaszcza, że robi to jawnie! Sprawa jest transparentna. Jeżeli uznajesz ją za reklamę, masz prawo. jeżeli nie chcesz się przedzierać przez reklamy, to trudno. Jestem głęboko przekonany, że większość osób chcących kupić kółka gimnastyczne nie chce się przedzierać przez Twój off top! Każdy ma prawo do obrony i każdemu daję prawo do napisania o swoich produktach. Warunek jest taki, że może robić to tylko i wyłącznie jawnie. Dotychczas jednak jedynie Mt Idea miała tą cywilną odwagę. to dlatego jest jej w tej dyskusji tak dużo. Poza tym 90% z nas trenuje na tym sprzęcie i dlatego o nim pisze i go polega. Jeżeli uznajesz nas za opłaconych przez tego producenta kółek, to Twoja sprawa. Jak napisałeś w treningu jesteś początkującym. Życzę Ci takiego zapału do treningu, jaki masz do walki o ... no właśnie o co? Jak na razie widzę tylko obronę hejterstwa a użytkowników którzy piszą o swoich doświadczeniach nazywasz hejterami i osobami których nikt nie zna. Otóż większość z nas się zna. Mamy wspólną pasję, spotykamy się na seminariach, rywalizujemy w Konfrontacjach, udzielamy sobie wskazówek w Okiem trenera, trenujemy wspólnie itp.
#17

Mnie zastanawia, ze jezeli Edi siedzi na tych "kilku" forach gdzie o kolkach sie rozmawia tak "na poziomie" to dlaczego jednak sie zdecydowal zajrzec tutaj, gdzie poziom jest tak slaby i niski. Tam gdzie tak uczenie dywaguja i dysponuja wielka wiedza na temat kolek o treningu na nich z pewnoscia wiedza wszystko.
#18

Dobra Panowie, koniec off topu. Wątek jest o kółkach a schodzi na poboczne tematy.
#19

Jugger, naucz się czytać ze zrozumieniem! Nie pisałem, że siedzę na kilku forach, gdzie rozmawia się o kółkach! Siedzę na kilku forach, np. kulturystycznym (o czym nie wspominałem) i to od dość dawna, a żeby się tam dostać, to trzeba wcześniej przejść proces weryfikacyjny, polegający na odpowiedzi na pytania, aby m.in. z miejsca służącemu wymianie poglądów i wiedzy nie robić sklepu!

W pierwszym poście niniejszego tematu zapytałem jakie drzewo jest najlepsze na kółka a otrzymałem odpowiedź, że "firma" ma w ofercie dobre kółka...

Co tu dużo pisać...

Edi
#20

(2013-10-15, 21:03)Edi napisał(a):  Siedzę na kilku forach, np. kulturystycznym (o czym nie wspominałem) i to od dość dawna, a żeby się tam dostać, to trzeba wcześniej przejść proces weryfikacyjny, polegający na odpowiedzi na pytania, aby m.in. z miejsca służącemu wymianie poglądów i wiedzy nie robić sklepu!
To swietnie, najwyrazniej mylisz wiedze ze sklepem. Jak tam pytasz jakie obciazenia sa najlepsze to podaja ci stop stali, z ktorego powinienes sobie odlac obciazenia? No nie chce mi sie juz ciagnac tego offtopa ale najwyrazniej szukasz dziury w calym. Z mojej strony tyle, nie chce mi sie bezproduktywnie stukac i tlumacyc komus w dobie internetu i erze informacji, ze informacja jest waluta a ten kto nie dziala nie zbiera plonow.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości