Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

wszechstronność...
#1

koleś wszechstronny deczko Smile


"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#2

Tumbler, hand balancer, diver czy aż taki wszechstronny bardzo to bym nie uznał. Handstandy pierwsza klasa, tumbling na tej "trampolinowej gumie" jest dużo łatwiejszy bodajże, a więc takiego szoku niema. Poziomka w rozkroku na jednej ręce imponująca.
#3

wygląda mi na cyrkowca
#4

Chudini, może i power track wybija wyżej ale nie znaczy to że jest łatwiej, po prostu tricki są odpowiednio trudniejsze (np 3 salta zamiast 2, więcej obrotów itp).

jeszcze jeden dobry film tego gościa pokazujący wszechstronność, polecam obejrzeć szczególnie początek Smile


"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#5

Filmik rzeczywiście jeszcze bardziej niż pierwszy ukazuje jego wszechstronność. Na końcu jest telefon, więc może ściągniemy go kiedyś na seminarium;D
#6

Ja nigdy (pierwszy raz) nie potrafiłem wybijać się z tych ścieżek trampolin... ZZawsze uginam nogi i odbiera mi to moc... Nie rozumiemBig Grin Chętnie bym sobie polatał, ale nie umiejąc się wybić nawet db do przodu nie robię... Big Grin
#7

Krzychu, przyjedź na seminarium, Newcio weźmie Cię w obroty i się nauczyszSmile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości