Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podsumowanie MŚ w Gimnastyce
#1

Kto nie śledził niech żałuje Smile


Jakie Waszym zdaniem były najlepsze ćwiczenia na tych MŚ?
Wklejajcie wideo, aby szersza liczba osób mogła zapoznać się z tą coroczną imprezą!
#2

Kółka Gimnastyczne:

1. miejsce


2. miejsce


3. miejsce



Jak dla mnie cała pierwsza trójka wykonała swój układ elegancko, lecz ja jestem laikiem w ocenie zawodniczej gimnastyki sportowej jak i trenuje dla przyjemności Smile.Więc może Ty Adamie powiesz nam dlaczego tak zostali sklasyfikowani zawodnicy (błędy, niedociągnięcia, itp ).Czy zgadzasz się z oceną sędziów i jak Ty byś to widział Smile??

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#3

Men's All Around:

Men's Floor:

Men's Pommel Horse:

Men's still rings:


Women's All Around:

Women's Vault:

Women's Uneven bars:
#4

jak dla mnie to bez wątpienia najlepszy był mega trudny układ Kenzo Shirai. 17 lateni Japończyk kręci salto w tył z 4 obrotami deklasując rywali. Poza tym to jak najbardziej wszechstronny gimnastyk Kohei Uchimura w wieloboju pozamiatał.


"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#5

nie tylko Kenzo Shirai robi 4 obroty...



"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości