Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Najlepszy PB
#1

Właśnie... Olimpiada lepiej uzbrojona czy Mistrzostwa Świata?

dla przykładu perfekcyjne jak dla mnie ćwiczenia na poręczach
MŚ - Kochei Uchimura


perfekcyjne również, tyle ze z Olimpiady
Li Xiaopeng


Według Was gdzie startują lepiej przygotowani zawodnicy?
#2

Występ z olimpiady bardziej mi się podobał.
Mam pytanie odnośnie manny, rzadko ją widuje i tu pytanie dlaczego? Jest zbyt nisko oceniana by dawać ją w występ czy nieosiągalna dla niektórych zawodników?
#3

Po części jedno i drugie. Nakład pracy włożony w ten element nie idzie w parze z jego wartością punktową, dlatego w zasadzie nikt już go nie robi, poza zawodnikami, którym ten akurat element przyszedł w sposób łatwy i naturalny.
#4

Jeśli dobrze rozumiem Manne to chodzi Ci o leżenie przewrotne w podporze ? Czy o jakiś inny element ? Nie za bardzo mogę w klasyfikacji się doszukać tego elementu, nie mniej jednak mało gimnastyków Manne robi na wolnych, który jeśli od dziecka nie był ćwiczony to bardzo ciężko go później osiągnąć szkoda czasu na to
#5

Niby perfekcyjne ale jednak 9 było lepszych Smile

do kompletu wrzucam finał PB na olimpiadzie w Londynie - od 13min zdobywca złotego medalu Feng Zhe (CHN) z notą 15.966. Polecam obejrzeć całe bo przed nim jest wice mistrz z notą 15.800


"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#6

O to mi chodzi.
[Obrazek: basic%20strength.jpg]
Dzięki za odpowiedź.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości