Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak trenuje Yuri Van Gelder?
#11

Chen ma ksywę "king of rings"

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#12

Yuri jest Ogień z sylwetki zwlaszcza, a jego umejetnosci zupelnie by mi wystarczyly :-).Zwrocilem uwage ze jednak gimnastycy podnosza ciezary nie tylko w rozpietkach:-).

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#13

(2013-09-22, 19:35)julo1976 napisał(a):  Yuri jest Ogień z sylwetki zwlaszcza, a jego umejetnosci zupelnie by mi wystarczyly :-).Zwrocilem uwage ze jednak gimnastycy podnosza ciezary nie tylko w rozpietkach:-).

Van Gelder jest jak na moje oko trochę za duży Smile
Choć na papierze nie wygląda to aż tak imponująco - 160cm i 63kg (Chen Yibing jest tego samego wzrostu i waży 57kg)

jeżeli chodzi ciężary w gimnastyce to tutaj jest też co nieco powiedziane o tym:

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#14

Julo, oczywiście, że dodają ciężary. Na tak zaawansowanym poziomie wykorzystuje się wszystkie narzędzia a odpowiednio ułożony program ćwiczeń z ciężarami jest świetnym treningiem uzupełniającym. Nie jest tak, że gimnastycy są wrogami żelazaWink

Ja osobiście nie ćwiczę ze złomem, bo i tak moje stare ciało średnio się regeneruje i ćwiczenia z masą własnego ciała dają mi wystarczająco mocno popalićSmile
#15


Używamy telewizora

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#16

Najlepsze jest to, że po raz kolejny widzę go na jakiejś niewielkiej imprezie. nieźle promuje gimnastykę w swoim kraju Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości