Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Początki- dobry strój treningowy
#1

Cześć!
Zastanawiam się nad zakupem spodenek treningowych i myślę na spodenkami z Pitbull.pl, znacie może jakieś inne ciekawe firmy, których sprzęt jest w miarę tani i dobrej jakości?
#2

Decathlon? Wiesz, spodenek z tego sklepu nie nazwałbym tanimi Tongue
#3

jakiekolwiek byle były wygodne. cała reszta to kwestia gustu. różnicy w jakości nie odczujesz zapewne nawet między spodenkami za 20 a 200zł.
widzę, że najzwyczajniej w świecie próbujesz zareklamować pitbulla. Na stronie, którą linkujesz w stopce jest mnóstwo produktów tej firmy.
Proszę więc o niezaśmiecanie forum takimi bzdurami.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#4

Ja mam firmy Venum i świetnie się sprawdzają Smile Te droższe mają wycięte nogawki po bokach co ułatwia kopanie i swobodniej można się poruszać.Mają po dwa rzepy plus sznurowadło.Ale to wszystko zależy do czego potrzebne i ile chcesz wydać hajsu.
Firm jest od groma!
#5

Ja od 14 roku życia na wszelkie treningi zakładam tylko i wyłącznie lycrę Big Grin
#6

Idź do najbliższej szmaciarni ( lumpexu) i coś wybierz, za 2-3 PLN. Czasem można trafić nie lada okazję, a taki zakup na bardzo istotną zaletę - nie szkoda.

Lepiej zużywać się niż rdzewieć - D. Diderot


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości