Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mostek do oceny.
#1

Witam, chciałbym dostać kilka rad odnośnie mojego mostka. Co należy poprawić i jakie ćwiczenia oprócz samego mostka stosować do progresji? Z góry dzięki Big Grin
https://www.youtube.com/watch?v=1y7aksRv...e=youtu.be
#2

Ja na początku przed mostkiem rozciągałem ramiona przy ścianie oraz brzuch w pozycji "kobry".
Jeśli dopiero zaczynasz, to kładź stopy trochę dalej niż teraz. Mi to pomagało, z czasem możesz je zbliżyć to tyłka. Napnij maksymalnie plecy i pośladki. Patrz cały czas na dłonie, oddychaj płynnie i głęboko i rozciągaj się z wydechem. I rozciągaj się CODZIENNIE!
No i oczywiście dążymy do takiej pozycji (że się tak pochwalę Big Grin):
   
#3

Jesteś ładnie barkami nad dłońmi. Próbuj powoli prostować nogi (możesz wtedy je postawić dalej) i je ze sobą łączyć.
#4

(2016-03-27, 23:45)sitek60 napisał(a):  Witam, chciałbym dostać kilka rad odnośnie mojego mostka. Co należy poprawić i jakie ćwiczenia oprócz samego mostka stosować do progresji? Z góry dzięki Big Grin
https://www.youtube.com/watch?v=1y7aksRv...e=youtu.be

Jest ok masz barki nad dłońmi, patrz się na ręce i teraz dąż do wyprostowania nóg złączonych

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#5

Wyginasz się głównie w odcinku lędźwiowy. Zadbaj o mobilność barków i rozciągnięcie w odcinku piersiowej i będzie super.
#6

sam to poczuje jak zacznie prostować nogi, generalnie jak robisz mostek nie powinno być ucisku na odcinek lędźwiowy jak Cię boli to znaczy, że odcinek piersiowy jest słabo uruchomiony i może ciągnąć nierozciągnięta klatka, lub mała ruchomość barków

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#7

Dzięki za wszystkie rady. Spróbuję się do nich dostosować i za jakiś czas wrzucę kolejną próbę Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości