Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Resistance Bands oraz Speed Rope
#11

Na mojej siłowni jakiś czas temu kupili podróbki skakanek i może jedna przetrwała w całości. Nie kręciły się tak szybko i płynnie jak te markowe (za lekkie może). Nawet jakoś tak słabiej po piszczelach biły Big Grin

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#12

No dokładnie tak z nimi jest..nie kręcą tak szybko! A powinny..bo przy podwójnych skokach to ważna sprawa Smile
#13

Guma treningowa spoko. Odciąża tak, że jak się zachaczy na stopach to można robić Planche i Maltese xD Czyli można ćwiczyć sobie łapanie sylwetki, odpowiednie ułożenie łopatek i wychylenie. Skakanka też całkiem całkiem tylko jak się nie skacze na maksymalnej długości to wystaje z jednej rączki kawałek linki. Double unders da się robić. Jestem cienki w skakance także nic więcej nie mogę powiedzieć : )
#14

Mnie też tak wystaje,nie przejmuj się Tongue Po pewnym czasie te śrubki które regulują długość..przestaly sie kręcić..jakoś się zablokowały.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości