Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

*Deu* - Something from my training 4
#21

Panowie staramy się zmienić tę sytuację. Powstały już sekcje we Wrocławiu i Katowicach oraz prywatne kluby. prowadzony prze Borkosia "Jest Progress" w Białymstoku a teraz kolejny otwiera Radek Kardas w Opolu. Jesteśmy też zawsze chętni do pomocy tym wszystkim z Was którzy chcą się rozwijać. Wystarczy tylko zebrać grupkę chętnych i ustalić z nami termin a na pewno przyjedziemy i podzielimy się z Wami doświadczeniem. Serdecznie zachęcam też wszystkich z Was do udziału w seminariach. Tak naprawdę dopiero tam można się zetknąć z prawdziwą gimnastyką, zobaczyć popełniane przez siebie błędy, zobaczyć do czego można dojść itp. Naprawdę udział w takim wydarzeniu zmienia percepcję.
#22

No i wielki respekt dla Was Smile
Chyba nikt w propagowanie żadnej innej dyscypliny nie wkłada tyle tak dobrej roboty co Wy Smile
#23

Dzięki za miłe słowaSmile
#24

(2015-03-11, 10:19)Marcin88 napisał(a):  Może gdyby znalazły się pieniądze na taką "małą" infrastrukturę.Powiedzmy 2 drążki plus kółka i miejsce na dipy.Takie coś jak na plażach bodajże w KaliforniiSmile

O to, to nie ma infrastruktury, a i klimat mało kalifornijski - wczoraj, aż chciało się żyć, wyjść, biegać, ćwiczyć, a dzisiaj szaruga, ze najchętniej nie wstawałbym z łożka... dobrze, że Tullar wyciąga mnie na morsowaie,,,

Lepiej zużywać się niż rdzewieć - D. Diderot
#25

morsujcie, Ja już też morsuję , ale trochę ciepłoSmile

Co do zainteresowania w Gdańsku, to faktycznie mało się dzieje- jest ten nieszczęsny Olimpijczyk ,który wynajmuje fajną salę za dużą kasę uczniom z innych szkół- może Panowie to czas wystawić swoją halę , są miejsca, z tego co się orientuję to Kowale to już gmia Kolbudy ,która naprawdę jest bogata i zainteresowana dokładaniem do różnych inicjatyw sportowo rekreacyjnych- bo fakt , że aura u nas nie kalifornijskaTongue, więc przydałby się mały placyk pod dachem
#26

Niestety z Kowalami to tak nie wesoło jest
Dzieci nawet placu zabaw nie maja Sad
Mieszkam tutaj wiec znam klimaty - ponure

Każdy przedszkolak Ci powie, że gimnastyka to samo zdrowie. Wink
#27

Big Grin Byłem dzisiaj na rozmowach z Burmistrzem Żnina i mogę się pochwalić, że kolejny plac do kalisteniki powstanie w sercu Pałuk! Moja inicjatywa i argumenty "za" przekonały władze. Jeżeli macie w swoich miastach fajne place do ćwiczeń to poproszę o foto. Teraz trzeba coś sensownego zaprojektować. Swoje odczekać (pozwolenia itp, itd) i ćwiczyć na świeżym powietrzu Big Grin Pozdrawiam!!!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości