Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Simonster Strength 2.0
#1

szpagatu nie robi, ale może kogoś zmotywuje Wink


"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#2
Wink 

Big Grin jest motywacja!!!!!!!
#3

Patrząc po rozciągnięciu obręczy barkowej myślę, że pewnie szpagat też by zrobił:p
#4

Dziwny tok myślenia, barki są daleko od nóg Smile

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#5

chce TU wrocic w nastepnym wcieleniu... wiem, co bede chcial zrobic, moze nie calosc, ale jakis kawalek z tego.... no zupelnie maly kawalek.

kp
#6

czemu dopiero w nastepnym? mozna w kazdym wieku Big Grin

"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump
#7

(2015-03-09, 17:00)rafal napisał(a):  Dziwny tok myślenia, barki są daleko od nóg Smile

Chodzi o to, że jeśli ktoś się rozciąga, to prawdopodobnie robi to całościowo. A facet ma imponującą mobilność w barkach, więc podejrzewam, że nogi tez rozciągaSmile
#8

wyłapałem komentarz na joe monster Big Grin

"Co się nawygina to jego. A u was jak forma na lato? Wciąż robicie masę?"

On nie jest bboy'em ? bo elementy z bboy'ingu

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#9

Zgadza się Newcio, to jest bboy. Dlatego też nie podejrzewam go o rozciąganie do szpagatu - rozciąga to co mu potrzebne do wykonywania tych power moves.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości