Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

StrongFirst - Treningi kettlebell w Sosnowcu
#1

[Obrazek: plakat%20kettlebell%202%20%E2%80%94%20maly.jpg]

Wielkimi krokami zbliża się otwarcie nowego CrossFit BOX'u w Sosnowcu, w którym będę miał przyjemność prowadzić swoje zajęcia. Nowe miejsce to zupełnie nowe możliwości i jeszcze większa jakość naszych zajęć.

Wszystkich zainteresowanych treningiem kettlebell metodą Hardstyle Pavla Tsatsouline zapraszam na zajęcia.
Startujemy od zaraz, więc nie marnuj czasu i zapisz się. Ilość miejsc ograniczona.

PIERWSZE ZAJĘCIA ZA FREE!!!
Przyprowadź więc ze sobą dziewczynę/chłopaka, znajomych i rodzinę. Niech każdy ma możliwość stać się silny, sprawny i zdrowy.

Gwarantuję, że jak przyjdziecie to już nie będziecie chcieli wyjść.

Szczegółowe info oraz zapisy:
tel. 796-071-370
email: szymon.siudak@gmail.com


Jęsli nie wiesz czym są odważniki kulowe oraz zupełnie nic Ci nie mówi StrongFirst, zachęcam do przeczytania mojego krótkiego artykułu na ten temat:
[Obrazek: images.jpg]

oraz odwiedzenia mojego profilu na facebook'u:
[Obrazek: pobrane.jpg]

[Obrazek: logo.png]
#2

BeF, widzę, że ostro działaszSmile BrawoSmile
#3

Naprawdę ostro zacznę dopiero od lipca. Jutro kończę ostatnie szkolenie w tym miesiącu z FMS (Functional Movement Systems), później ostatni tydz. muszę dopracować w aktualnej pracy, no i dopiero od nowego miesiąca będę już w stanie działać na poważnie.

Najgorsze jest to, iż ludzie mają bardzo małą świadomość na temat kettli i ogólnie treningu funkcjonalnego. Mylą nas z CrossFit'em co jest bardzo krzywdzące. Moim głównym założeniem na najbliższy czas będzie uświadamianie ludzi co to jest StrongFirst, kettle, na czym polega trening funkcjonalny itp. Planów jest dużo, zobaczymy ile się uda zrealizować.

[Obrazek: logo.png]
#4

Fajnie, że tyle się dzieje Smile Trzymam kciuki!
Kettle są super Smile
#5

BeF, mam propozycje, byś napisał na ten temat artykuł. Chętnie go rozpropagujemy a przy okazji sam z chęcią przeczytam, bo moja wiedza odnośnie kettli ogranicza się do książki Pavla "Jak ćwiczyć odważnikami kulowymi".

P.S. Też myślałem, że kettle to trening mający na celu rozwijanie tych samych parametrów co crossfit, tylko przy użyciu innych narzędzi.
#6

Pozwolę sobie odświeżyć ponieważ właśnie ruszam z nowymi grupami.

Uaktualniłem pierwszego posta tak więc do niego odsyłam po wszelkie info:
http://gimnastycy.pl/forum/watek-strongf...85#pid1185


Dodatkowo w formie bonusu i na zachętę uchylę rąbka tajemnicy dotyczącego nowej sali... Smile
[Obrazek: 1966837_656361247761096_1473162476_n.jpg]

Przyjdźcie i sprawdźcie sami, na żywo wygląda 100 razy lepiej, tym bardziej, że na zdjęciu nie ma całego sprzętu.

[Obrazek: logo.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości