Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motywacja akrobatyczna
#1

Jeden z moich ulubionych filmów
Stary, ale piękny, zwłaszcza końcówka

#2

PiękneSmile
#3

#4


"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#5

Koleś jest nie do podrobienia. Big Grin Ekstra! Podoba mi się jego styl. Big Grin Nawet buty jemu nie ciążą. Big Grin
#6

Mam go w subskrypcjach od bardzo dawna : ) Ciekawostką jest to, że oprócz tego, że ma niesamowity tumbling to trenuje też tricking i idzie mu to co raz lepiej.
#7

najnowsza motywacja od Aarona Cooka


"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#8

jak ja zaczynałem swoją przygodę z Parkour to tym się jaraliśmy wtedy i nie było youtube'a

#9

najnowszy filmik od Lil'B jak ktoś jeszcze nie subskrybuje Wink
meeeeega!


"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#10

Www . pozamiatane .pl Big Grin najbardziej podoba mi się jego wyjście z fiflaka do podwojnego backa. Dynamit w nogach!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości