Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wykorzystanie kółek gimnastycznych w nietypowy sposób!
#1

https://www.youtube.com/watch?v=Kjaa1OOxAtE

Polecam!
Osobiście ćwicze 2 tydzień wieczorkami mało powtórzeniowymi seriami i progres jest z treningu na trening. Napewno poprawia to chwyt i mieśnie stablizujące. Wyraźcie swoje opinie.
#2

Wpadłem na to sam już jakiś czas temu. Tongue
Trudność takich ćwiczeń - kosmos. Wink
#3

nie wiem czy w tym przypadku TRX nie lepszy

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#4

Moim zdaniem większą niestabilność zapewni piłka do kosza. A ćwiczenia z płonący mi kółkami bardzo dobre ale do cyrkuBig Grin
#5

Obejrzałeś filmik? Jak sobie wyobrażasz zastosowanie w taki sposób trxa?
#6

Typ jest dobry !! niektore triki miazga :O
Tylko po co te levele tak dziwnie numeruje Big Grin
świetny kanał, kiedyś widziałem ale jakos zapomnialem.


Może zauważyłeś, czy takie cwiczonka pomagają ogolnie na sile?
Macie jakies pomysli jak nie mam kółek?

Edit:
Zahir Napewno nie mozesz robic zadnych przyklasków piłką Big Grin Do tego piłka do kosza sie przetacza a kółka się przewracają, na kołkach masz chwyt, na piłce dłonie leżą Smile Ja myśle, że to mogą być dwa dobre, lecz inne przyrządy :]
Edit 2;
Dzięki za pomysł z piłkami Smile
#7

Już pisałem, że zamiast kółek można robić pompki na piłce do kosza. Ale nadal są to tylko pompki.
#8

(2014-11-26, 00:43)Seth napisał(a):  Obejrzałeś filmik? Jak sobie wyobrażasz zastosowanie w taki sposób trxa?

prawie we wszystkich sposobach poza klaśnięciem można spokojnie zastosować tym bardziej, że mając drugie trx można nogi włożyć w TRX i wisieć w powietrzu miazga. Poza tym w TRX można stosować wysokości podporu

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#9

Pompki na trxach to tak jak zwykłe pompki na kółkach.
Spróbujcie sobie tak jak ten koleś to robi, to zrozumiecie. Smile
#10

Zgadzam się z Sethem to całkiem inny bodziec ja przy pierwszej próbie pełnej pompki wyladowalem na twarzy w polowie drogi Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości