Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cześć :)
#1

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Mam na imię Mieszko, za dwa tygodnie skończę 18 lat, 179cm wzrostu i 75 kg masy.

Jeszcze jakieś 3 lata temu byłem uzależniony od komputera, po powrocie ze szkoły siadałem do kompa i potrafiłem grać przez 8 godzin, lecz w pewnym momencie, w trzeciej klasie gimnazjum chciałem to zmienić i zacząłem robić jakieś pompki, nauczyłem się podciągać z 0 powtórzeń do 16(nie były one najlepszej jakości, ładnie mówiąc Big Grin) oraz postanowiłem, od wakacji zacznę chodzić na siłownię. Tak też zrobiłem, na początku trenowałem typowo kulturystycznie, później pod siłę. Byłem jedną z nielicznych osób na mojej siłowni która używała tylko wolnych ciężarów(nawet dużo więksi goście patrzyli się gdy robiłem martwy ciąg ze 140 kg, poprawnie technicznie oczywiście). W tym czasie nabrałem 20 kg masy w 2 lata z pół roczną przerwą przez wycięcie torbieli kości piszczelowej. Następnie myśląc o pójściu do szkoły oficerskiej zacząłem trenować wytrzymałościowo na masie własnego ciała(czułem, że przez ciężary jestem coraz bardziej drewniany i stawałem się powolną kluchą) oraz zacząłem biegać. Zgubiłem wtedy 5kg. Niestety przez przeciążone piszczele z którymi trochę już walczę chyba będę musiał zrezygnować ze szkoły oficerskiej i najprawdopodobniej wybiorę się na jakąś polibudę.
Od pewnego czasu zaczął mnie interesować trening kalisteniczny, lecz przez forum kalistenikapolska trafiłem właśnie na to forum i zdecydowałem zacząć trenować gimnastycznie. W gimnastyce zafascynowało mnie to, że łączy w sobie tak wiele, siłę, wytrzymałość, gibkość. W domu mam tylko drążek rozporowy, lecz zastanawiam się jeszcze nad kupnem kółek gimnastycznych. Będę musiał to jeszcze przemyśleć, ponieważ w przyszłym roku planuję zakup motocykla i na to potrzebuję trochę pieniędzy.

Ufff, trochę się rozpisałem Big Grin Mam nadzieję, że da się przez to jakoś przebrnąć. Pozdrawiam wszystkich!
#2

Witaj, cieszę się, że do nas dołączyłeś Smile
#3

(2014-11-22, 15:17)Erro napisał(a):  Mam na imię Mieszko, za dwa tygodnie skończę 18 lat, 179cm wzrostu i 75 kg masy.
Dobry, ja tam nie wiem ile będę ważył za dwa tygodnie Big Grin
Siema !
#4

Waga mi się w miarę utrzymuje więc jest to bardzo prawdopodobne że będzie właśnie. 75 kg Big Grin Urosnąć do tego czasu chyba też nie urosnę Smile
#5

Cześć, witaj na forum!

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#6

Witaj,powodzenia w treningach.Zacne imię Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości