Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lekcja 17: Wymyk do podporu (Backward Roll to Support)
#1

Wieje po uszach Tongue, stawy również marzną, dlatego schowaliśmy się do domu. To nie to samo co w lesie, ale mamy nadzieję, że tutorial klarowny i bez błędów.

https://www.youtube.com/watch?v=8BvVFVW1...b8FdSUx2rg
#2

świetny tutorial Smile
#3

Bardzo dziękujemy! (:
#4

Na to czekałem, brawo chłopaki. Kopnij w tył i w górę, no z tym będzie problem, ale trochę mi rozjaśniliście, da radę, tyle że dopiero na wiosnę chyba, nie mam niestety kółek w domu, a na dworze to samobójstwo przy takich temperaturach na kółkach.
#5

Dziękujemy (: Nie masz możliwości powieszenia ich w domu ? Nie trzeba dużo miejsca. Tylko zależy jaka jest konstrukcja sufitu.
#6

Ja trenuje do minus 10
#7

(2014-10-30, 23:23)Chudini napisał(a):  Na to czekałem, brawo chłopaki. Kopnij w tył i w górę, no z tym będzie problem, ale trochę mi rozjaśniliście, da radę, tyle że dopiero na wiosnę chyba, nie mam niestety kółek w domu, a na dworze to samobójstwo przy takich temperaturach na kółkach.

Przerobiłem jeden zimowy sezon na dworze i powiem szczerze, że jest to fantastyczne doświadczenie. Treningi odpadają tylko gdy leje. Jeśli pada śnieg, śmiało można ćwiczyć. Trzeba tylko zadbać o odpowiednie ubranie i dobrą rozgrzewkę (i utrzymywanie ciepłoty ciała przez cały trening).

Taki trening na dworze jest bardzo zdrowy, doskonale dotlenia i hartuje i daje mnóstwo satysfakcji. Kółka świetnie się tu sprawdzają, bo nie są tak zimne jak drążekSmile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości