Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

I Ty możesz uratować komuś życie!
#1

Wystarczy zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych na stronie http://www.dkms.pl/pl i zostanie nam wysłany zestaw do pobrania wymazu z jamy ustnej. Odsyłamy to bezpłatnie do fundacji i czekamy na telefon. Być może nigdy do nas nie zadzwonią a być może będziemy mieli okazję podarować komuś szansę na nowe życie.
Ja w bazie jestem zarejestrowany od ponad roku i mam nadzieję, że chociaż kilka procent z osób zaglądających na forum zrobi to samo.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#2

Nasz kolega miał kilka dobrych lat temu problem ze szpikiem- niestety skończyło się niefajnie - mimo przeszczepu, ale Ja również jestem w bazie i każdemu polecam- to nie boli a pomaga , popieramSmile
#3

Z całego serca popieram. wprawdzie ja nie mogę być dawca, ze względu na pewną terapie jaką przechodziłem w młodości (próbowałem się zapisać już dawno temu).

Warto dodać, że zabieg nie jest bolesny Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości