Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co jeszcze do poprawy ?
#1

Jak wspominałem przeszedłem na "redukcję" cel zrzucić głównie tłuszcz z 85 kg zejść poniżej 80 kg, przygotować się na sezon we wrześniu, dietę zmieniłem 16 lipca i zacząłem stosować dwa krótkie treningi w ciągu dnia, 4-5 razy w tygodniu, jeden trening sylwetki + stanie na rękach + rozciąganie i drugi trening trochę skoczków Parkour + mały obwód na nogi, trochę pompek i podciąganie na najszerszy. Efekt poniżej z dnia 10 sierpnia, waga 81 kg, we wrześniu sprawdzę % otłuszczenia na sprzęcie w Zakładzie Fizjologii, który prądami mierzy oporowość tkanek.

[Obrazek: 3499cu1.jpg]

dla porównania najlepszy shape przed wypadkiem w 2009

[Obrazek: 15fgozt.jpg]

Jak dla mnie niewiele różnicy, między dwoma zdjęciami, ale 5 lat różnicy z życia, a wtedy potrafiłem na kolacje zjeść pół blachy ciasta, jabłka, 5 kanapek, cały sok, czekoladę, wpychałem w siebie tyle żarcia ile chciałem i nie mogłem przytyć, tyle że miałem po 2-3 treningi + zajęcia sportowe na AWFie.

Ale co z tego podobno się nie znam na odżywianiu i nie mam pojęcia o biochemii, jak również piszę bzdury. Także ja zostawiam tutaj dowody słuszności swoich tez, a co do moich metod treningowych o to pierwsze efekty współpracy ze Street Workout Warszawa
https://www.facebook.com/photo.php?v=783700325007721

Pozdrawiam wykształconych i tych, którzy nie dają się mamić profesorom którzy są opłacani przez koncerny farmaceutyczne

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#2

Może specem nie jestem ale musisz popracować nad barkami, bo trica masz okazałego Smile Poza tym sylwetka na duży plus, myślę że nie mogąc przytyć to i tak do dobrej masy doszedłeś, na dysyć niskim bf-ie.
#3

jest dobrze
#4

Newcio, zmotywowałeś mnie do redukcji Smile
#5

(2014-08-10, 17:56)Kamyl napisał(a):  Może specem nie jestem ale musisz popracować nad barkami, bo trica masz okazałego Smile Poza tym sylwetka na duży plus, myślę że nie mogąc przytyć to i tak do dobrej masy doszedłeś, na dysyć niskim bf-ie.

ja nie robię sylwetki kulturystycznej to efekt gimnastyki i nie mam zamiaru robić nie wiadomo jakich proporcji. Barki mam jakie mam i szczerze, najważniejsze by spełniały swoją rolę w gimnastyce i tyle. Pokazuje tylko jak zmieniając dietę diametralnie zmieniłem swój wygląd, ponieważ krążą pogłosy, że się nie znam na tym co robię. O to dowód moich bzdur, które wypisuję

Pozdrawiam

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#6

Dokładnie. W gimnastyce sylwetka to fajny efekt uboczny a nie cel treningowy. To nie konkurs piękności Smile
Śmieszy mnie jak brzuchate koksy po każdej serii prężą się z samozachwytem przed lustrem Smile no ale kto co lubi...

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#7

Duża różnica w sylwetce od tego co widziałem na seminarium w NysieWink
#8

strasznie powazny jestes i... pamietliwy... to moze ja cos doradze, dla rozladowania atmosfery - ogol klatke, to zawsze pare dekagramow mniej. Big Grin
a ogolnie, to przy wzroscie 185 cm, 80 kg to dobra waga, jak na "niekulturystyke". w sportach walki swietne proporcje.

pozdrawiam
kp
#9

ktoś mi kiedyś mówił, że powinienem iść na kick boxing, mam długie łapy i duży zasięg nogami do tego rozciągnięty, jak będę miał czas i kasę to może się zapiszę

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#10

teraz np. w swiatowym mma i nie tylko dominuja relatywnie wysocy zawodnicy, w stosunku do masy ciala. Ja jestem generalnie chudy (179 cm, 74-77 kg) i gdybym wspolczesnie startowal to... musialbym byc jeszcze chudszy, tzn. isc w kierunku 70 kg.
zdarza sie, ze zawodnicy w wadze 70 kg (oczywiscie w dniu wazenia, bo "chwile pozniej" - 77-79 kg), maja nawet w okolicach 190 cm. Lapalbys sie w MMA na 77 kg i to dawaloby ci swietne warunki wyjsciowe.
Jednak zasieg ma ogromne znaczenie, oczywiscie przy porownywalnym stopniu wytrenowania.

pozdrawiam
kp


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości