Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak zostać gimnastykiem??
#11

niestety ten sport to nie jest taki, że pokopiesz sobie trochę piłkę, dobrze ustawisz i fartownie strzelisz gola, wszystko zależy od Ciebie ile pracy w siebie włożysz i jak dużo czasu na to poświęcisz. O tyle trudny ten sport, że tak naprawdę możesz tylko cieszyć się z własnych osiągnięć, bo tylko Ty będziesz wiedział ile tak naprawdę włożyłeś serca i pracy. Żeby coś osiągnąć więcej niestety dla nas wszystkich jest już za późno, ale przynajmniej ma się świadomość, że robi się niesamowite rzeczy i tylko jeden na stu ludzi potrafi to zrobić i to jesteś właśnie Ty

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#12

Zdrowy rozsądek mówi, żeby się nie napalać na zbyt wiele, ale:

"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi." ~Einstein Big Grin

A nie dowiesz się dopóki nie spróbujesz, a jak nawet nie wyjdzie to i tak będziesz kozak, bo spróbowałeś. Wink
#13

Gimnastyka to wszechstronny i pasjonujący sport. Dzięki niemu mam lepszą jakość życia bo jestem zdrowszy i sprawniejszy, zdrowo się odżywiam itp. Jednym z naszych celów jest organizacja zawodów dla amatorów ale i bez tego warto trenować dla przyjemności pokonywania własnych ograniczeńSmile
#14

Zobaczymy, mam jeszcze ten rok namysłu ale treningów w domu i tak nie odpuszczę. Myślałem ewentualnie o znalezieniu osoby która miała styczność z gimnastyką, być może nakieruje mnie w odpowiednim kierunku.
#15

Skąd jesteś?
#16

z województwa Podlaskiego niestety :/
#17

Polecam klub "Jest Progress" z Białegostoku prowadzony przez Marcina Borkowskiego "Borkosia". Bardzo silny człowiek - członek naszej grupy instruktorskiej. Możesz też nawiązać kontakt z innym członkiem grupy instruktorskiej o nicku "Mako52". On reż jest bardzo ogarnięty i mieszka w Twoich stronach Smile
#18

na AWFie w Białej z tego co wiem jak się dogadasz z ludźmi to na sali można poćwiczyć, wiem bo ludzie z poza AWFu często tam trenują. Nie wiem jak teraz ale za Pelca można było, złoty człowiek szkoda że go wywalili z AWFu

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#19

Hmm... chłopak z mojej wsi się tam uczy więc może mógłbym coś załatwić Smile Dzięki za informacje wszystkim


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości