Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Przygotowania do zawodów 2009 - Biografia Newcia
#12

(2013-12-15, 13:27)Newcio napisał(a):  nie znałem tak dyscypliny jak teraz, tak to wyraz imponującej sylwetki, czyli czegoś nadzwyczajnego

Miałem okazję przez jakiś czas ćwiczyć pod okiem Macieja i muszę przyznać, że jego sylwetka jest naprawdę imponująca. A poza tym to bardzo sympatyczny człowiek i ma wielkie umiejętności Smile no bo inaczej nie byłby reprezentantem Polski Wink

Film z ekipą akademicką z Gdańska widziałem już wcześniej, a jeden z nich (Artur) miał nawet prowadzić zajęcia z grupą dzieci w sekcji Gdańskiej gimnastycy.pl ale coś nie wypaliło chyba.
Jestem pod wielkim wrażeniem ich umiejętności i patrząc na pozostałe filmy widzę sporą różnicę poziomów.

Ogólnie bardzo zróżnicowany poziom, można zobaczyć np koślawe salto w przód ale z drugiej strony ktoś inny robi ładną dwójkę w tył.

Ciekaw jestem czy takie zawody amatorskie są organizowane tylko dla studentów uczelni AWF czy może wystartować ktokolwiek.
Może jak powstanie jeszcze kilka sekcji w Polsce to sami zorganizujemy jakieś amatorskie zawody? Smile

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości