Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zmiany w planie.
#7

Może jakiś plan oparty na podstawach, raczej pod elementy od razu nie wystartuję Tongue
Trening nóg zostawię taki jaki mam obecnie - mam ponad 30kg obciążenia do progresji i zawszę mogę podbić serie czy też liczbę powtórzeń w ostateczności, także tutaj zabawy na pół roku - rok mi zostało Tongue

Generalnie to już poszukałem i wybrałem klika ćwiczeń (myślę że bardziej podstawowych już się nie da). Poniżej je przedstawię i opiszę dalszą progresję, którą chciałbym zastosować Wink

1. Podciąganie podchwytem (cel 5x5) - po osiągnięciu 5x5 od razu chcę zacząć stopniowo dokładać obciążenia.
2. Podciąganie nachwytem z gumą (cel 5x5) - po osiągnięciu 5x5 przechodzę na to samo ćwiczenie bez pomocy gumy - dalsza progresja to podciąganie szerokim nachwytem i na koniec dodam obciążenie.
3. Podciąganie australijskie wąskim podchwytem - dodane ze względu na to iż może się przełożyć na progres w podciąganiu
4. Wyprost przedramion z gumą - tutaj będę doczepiał obciążenia do gumy by nie stać w miejscu, taka swego rodzaju alternatywa dla dipów obecnie.
5. Pompki pike 5x5 - tutaj progresja poprzez zmniejszanie odległości nóg od rąk, następnie nogi na podwyższenie, a dalej się coś wymyśli już pod stanie na rękach Smile
6. Pompki na paraletkach z pauzą na dole - tutaj typowa hipertrofia, zwiększanie liczby powtórzeń, później może dodanie gumy oporowej jak już będzie full za łatwo Wink
7. Pseudo push ups na kolanach 5x5 - tutaj na razie progresja będzie na kolanach poprzez zbliżenie ułożenia dłoni do bioder, a później powstanie z kolan
8. Pompki wąskie - jak w punkcie 6, z tym że progresja ułożenia rąk do diamentu z czasem Wink

Tak to wygląda i proszę o wyrozumiałość Big Grin


Wiadomości w tym wątku
Zmiany w planie. - przez janek95 - 2017-09-07, 19:31
RE: Zmiany w planie. - przez Wylfryd - 2017-09-11, 14:32
RE: Zmiany w planie. - przez janek95 - 2017-09-22, 10:58
RE: Zmiany w planie. - przez Wylfryd - 2017-09-22, 13:44
RE: Zmiany w planie. - przez janek95 - 2017-09-22, 14:59
RE: Zmiany w planie. - przez Wylfryd - 2017-09-25, 23:55
RE: Zmiany w planie. - przez janek95 - 2017-09-26, 11:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości