Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam-trenera.pl, o poszukiwaniu instruktorów i portalu
#5

(2016-02-21, 11:03)Newcio napisał(a):  Jak ktoś będzie szukał trenera gimnastyki to wejdzie tutaj, ponieważ my utrzymujemy kontakty z wieloma trenerami. Po co mi kolejne konto na jakimś portalu nie jestem wypacykowanym trenerem personalnym co wszędzie wciska siebie i szuka klientów.

Nie ma szansy się przełożyć na większą popularność, ponieważ to wymaga większej znajomości dyscypliny q nie bazy trenerów mylne założenie

Życzę żeby tak było, ale jak szukałam dość niedawno trenera żeby wrócić choćby rekreacyjnie do gimnastyki, i to w Warszawie, to internet łaskawy nie był.

Moje największe doświadczenia wynoszę z jeździectwa i tam zainteresowanie jest niemałe, a nie mają nic wspólnego z wypacykowanymi trenerami personalnymi.

Sama strona jest nie tylko bazą trenerów i mamy też plany na jej rozwój, więc założenie nie jest mylne. Nie tylko poprzez dostęp do trenerów ma promować sport.

Ponadto zakładając profil na mojej stronie możecie podlinkować swój portal lub swoją działalność i mieć dodatkowe leady w internecie.

Możecie też napisać artykuł na stronę, który przekieruje na Waszą stronę.

Osobiście widząc tę dyskusję zachęcam do napisania artykułu o największych problemach i wyzwaniach gimnastyki obecnie, który chętnie opublikuję u siebie na stronie, także z odpowiednimi przekierowaniami.


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości