Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Całkowite zamieszanie, pomoc ogólna
#2

Witaj,

Przeczytaj dokładnie te tematy, w dyskusji są wskazówki jak robić sylwetki, w jakiej kolejności ile i kiedy. Sylwetki są różne w zależności co chcesz osiągnąć i dobierasz je pod klucz elementu, który chcesz wykonać. Z kolei najbardziej standardowe i podstawowe są w tutorialu Mrówka, albo w moim temacie odnośnie charakterystyki sylwetek. A kto jest autorem Podstaw Gimnastyki ?

Metod rozciągania jest wiele, z tych co ja stosuję i polecam to ta kolejność, które wymieniłeś powinna dać pożądane rezultaty, choćby to że widzę je po sobie, a ze mnie ciężki przypadek do rozciągania + widoczne efekty ludzi, którzy chodzą na moje treningi. Nie ma najszybszej metody, jedyna która jest skuteczna to robić jak najwięcej różnych ćwiczeń o różnym efekcie rozciągania stąd powyższy podział ćwiczeń na rozciąganie. Zresztą rozciąganie = oddalanie tylko i wyłącznie przyczepów mięśni od siebie, gibkość to bardziej złożony temat, to zwiększanie amplitudy ruchu w stawie oraz czynnik siły który utrzymuje kończynę w danym zakresie pracy stawu

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.


Wiadomości w tym wątku
Całkowite zamieszanie, pomoc ogólna - przez Mergh - 2015-12-04, 15:22
RE: Całkowite zamieszanie, pomoc ogólna - przez Newcio - 2015-12-04, 21:05
RE: Całkowite zamieszanie, pomoc ogólna - przez Mergh - 2015-12-04, 22:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości